Завершився фінальний пітчинг проєктів PITCH UA 3
Заключний етап конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 3 відбувся у прямому ефірі онлайн 20-21 квітня
Тридцять шість команд-фіналістів презентували свої проєкти, доопрацьовані за результатами консультацій з міжнародними медіаекспертами в рамках докторинг-майстерні PITCH UA 3, що тривала в лютому цього року.

Перший день, 20 квітня, було присвячено темі "Об'єднуючи Україну: єдність у різноманітності", в межах якої учасники фіналу представили 16 проєктів. До складу журі конкурсу увійшли експерти Проєкту Transformation Communication Activities (TCA), що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) Віра Костенко-Кузнецова, контент-директорка, заступниця голови, Олександр Клейменов, керівник напрямку розробок аудіовізуального контенту, Катерина Чернолуцька, керівниця з розвитку діджитал проєктів, а також Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України, Марина Кудерчук, голова Державного агентства України з питань кіно та Артем Колюбаєв, голова наглядової ради Державної агенції України з питань кіно.

21 квітня фіналісти презентували 7 проєктів у темі "Я відчуваю зміни: реформуючи Україну", та 4 проєкти, що стосуються теми "Медіа мають значення". У цей день до експертів Проєкту TCA (USAID) доєдналисьСергій Кубах, експерт з питань управління земельними ресурсами Проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS), Анна Суходольська, керівниця програм комунікації та розвитку ЮНІСЕФ Україна, Віталій Руденький, аналітик, викладач Українського католицького університету, Директор з досліджень і аналітики ТСА, Вікторія Гультай, радник з питань комунікацій та навчання Проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», а також Наталія Лігачова, шеф-редакторка інтернет-видання «Детектор медіа».

У темі "Російськомовний контент: з'єднати роз'єднане", яка підтримується Проєктом "Зміцнення Громадської Довіри" (UCBI), що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), було представлено 9 проєктів. До експертного журі увійшли Пітер Померанцев, медіаексперт, журналіст, телевізійний продюсер та письменник (Велика Британія), Пол Копленд, телевізійний продюсер та режисер (Велика Британія), Адам Сігел, контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелеса (США), Джош Вайнсток, продюсер, засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США), а також Віктор Пьонтковскі, шоуранер, сценарист та продюсер, засновник продакшену Bahama Films (Польща).

Модераторкою відкритого пітчингу виступила Катерина Удут, Директорка медіаконсалтингової компанії Media Resources Management (MRM), що є організатором конкурсу.

Переможців конкурсу за результатами відкритого пітчингу буде оголошено 29 квітня.

Переглянути запис трансляції можна на Youtube-каналі PITCH UA.
PITСH UA – конкурс соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну, який організовує медіаконсалтингова компанія Media Resourсes Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA) та "Зміцнення Громадської Довіри" (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.
Стежте за новинами PITCH UA 3 на офіційному сайті та Facebook-події конкурсу.