Запрошуємо на захід-відкриття PITCH UA 2: особливості тем другого сезону конкурсу та спеціальні гості
16 грудня у Києві відбудеться офіційне відкриття конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2. Програма одноденного заходу складатиметься з декількох блоків, у ході яких відбудеться презентація другого сезону PITCH UA, спеціальні виступи іноземних гостей та доповіді представників профільних організацій, що є експертами у релевантних тематикам конкурсу соціальним сферам.

Так, івент розпочнеться зі вступного слова від представників Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також спеціального гостя від Міністерства культури, молоді та спорту України. Учасники матимуть змогу дізнатися про вагомість розвитку української теле- та кіноіндустрії у напрямку «content that matters», про результати першого сезону конкурсу, а також про особливості, умови участі та критерії відбору проєктів-аплікантів PITCH UA 2.

«Контент, що має значення» – саме так називається доповідь титулованої фільммейкерки Шруті Гангулі (Shruti Ganguly) зі США. Спеціальна гостя заходу-відкриття PITCH UA 2 поділиться інсайтами створення фільмів та відео, що розповідають по-справжньому важливі історії, несуть справедливість та позитивно впливають на соціум, навчить як змусити людей у всьому світі звертати увагу на те, що ви хочете сказати. Вона розповість, як розвинути ідею, довести її до блиску та привернути увагу всіх. Шруті відома як авторка проєкту «73 запитання» (73 Questions) для Vogue, одного з найуспішніших Інтернет-серіалів, а також проєкту «Мій вирок» (My Sentence) про американську тюремну реформу.
Нагадаємо, що PITCH UA 2 націлений на пошук відеопроєктів для телебачення, веб-платформ та кінотеатрів, що присвячені важливим для усієї України темам та проблематикам. І детальніше про кожну з них можна буде дізнатись у другій частині заходу від українських експертів, що представляють відповідні профільні організації та ініціативи.

Оксана Лемішка, керівниця програм в Україні Центру сталого миру та демократичного розвитку (проект SCORE) виступить зі спеціальною доповіддю від SCORE, в ході якої будуть визначені ключові проблематики соціального сектору України. Одразу ж після – три доповіді по кожній із тем конкурсу:

  • «Гуманізація конфлікту». Олександра Дворецька, координаторка Офісу з розробки гуманітарної політики України, радниця Міністра культури, молоді та спорту з питань гуманітарної та інформаційної політики на тимчасово окупованих територіях
  • «Комунікація з окупованими територіями». Олексій Мацука, голова правління ГО «Донецький інститут інформації»
  • «Активація молоді». Юрко Дідула, співзасновник Будуємо Україну Разом (Львівська освітня фундація)

У третій частині програми до уваги учасників заходу – одразу два виступи міжнародних медіаекспертів, що матимуть більш прикладний характер.

Метью ван де Вельде (Mathieu Van de Velde) добре знайомий учасникам першого сезону PITCH UA, адже він був активно залучений у ролі експерта на етапі докторинг-майстерні та особисто працював над покращенням проєктів півфіналістів конкурсу. І, вже добре знаючи сильні та слабкі сторони потенційних аплікантів, Метью приїздить до Києва вдруге з практичним майстер-класом «How to: Pitching!».

«Будучи практиками, ми заробляємо на життя пітчингами. «How to: Pitching!» – це інтенсив з основних принципів пітчингу та корисні поради, як зробити ваш наступний виступ найбільш вдалим, і авжеж – багато практики через цікаві та веселі вправи!», – анонсує Метью.
Метью ван де Вельде – креативний продюсер із понад 12-річним досвідом роботи в аудіовізуальній індустрії різних країн: Великобританії, Австралії, Франції. Зараз Метью працює у французькій компанії Black Sheep Films, що переважно спеціалізується на розробці контенту для молоді, який у розважальній формі зачіпає важливі для аудиторії питання.

Заключною секцією заходу-відкриття стане майстер-клас із розробки соціально вагомого контенту від Адама Сігела (Adam Sigel), контент-стратега, сценариста та продюсера з Лос-Анджелесу (США).

Адам має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор. За свою кар'єру він працював із багатьма відомими брендами та компаніями (наприклад, Sony Pictures Television International та Fox Searchlight Films), а також – соціальними організаціями (зокрема, Всесвітньою організацією охорони здоров'я).
Отже, запрошуємо усіх бажаючих у ролі слухачів та потенційних учасників конкурсу PITCH UA 2 на захід-відкриття, що відбудеться 16 грудня 2019 року у Hub 4.0 (Ярославський провулок, 1/3, м. Київ) з 10:00 до 15:40.

Реєстрація та вітальна кава розпочинаються о 9:00. Ознайомитися з програмою дня можна нижче. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Прийом заявок першого етапу PITCH UA 2 розпочнеться вже з 17 грудня 2019 року і триватиме до 5 лютого 2020 року.

Щоб слідкувати за новинами конкурсу – підписуйтесь на Facebook-сторінку PITCH UA 2.