«Як покращити пітч вашого проєкту» – майстер-клас голлівудських продюсерів на конкурсі соціально вагомого контенту PITCH UA 3
19 січня о 17:00 відбудеться онлайн майстер-клас «Як покращити пітч вашого проєкту» від Адама Сігела та Джоша Вайнстока, американських експертів конкурсу PITCH UA.

Під час розмови голлівудські продюсери, опираючись на найкращі світові практики, запропонують глядачам дієві інструменти для створення зрозумілої, чіткої та захопливої презентації проєкту на пітчингу. Воркшоп буде цікавим для усіх, хто прагне навчитися яскраво та результативно представляти свої проєкти й почуватися впевнено на публічних виступах. 27 січня спливає дедлайн подачі проєктів на PITCH UA 3, і після першого етапу конкурсу автори обраних проєктів особисто презентуватимуть їх експертному журі, тож для аплікантів цей воркшоп – справжній must see.

Участь у майстер-класі – безкоштовна для усіх охочих.

«Ми розкажемо про наш підхід до підготовки проєктів для пітчу, який полягає насамперед у тому, щоб виразно продемонструвати ключові елементи сторітелінгу: сюжет, світ персонажів і теми. Також ми поговоримо про значення особистої причетності, унікальної точки зору, розуміння формату та тону проєкту. Майстер-клас допоможе розставити пріоритети та сформулювати найважливішу інформацію для пітчу, щоб максимально стисло та ефективно представити проєкт у межах 5-ти хвилин. Ми надамо корисні підказки для організації процесу презентації, зокрема щодо створення візуальних та інших супровідних матеріалів, і порадимо інструменти для онлайн-пітчингу, які можуть стати в нагоді» – анонсували Адам Сігел та Джош Вайнсток.

Адам Сігел (Adam Sigel)

Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.

Джош Вайнсток (Josh Weinstock)

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.
Записи майстер-класу
(Українською) Як покращити пітч вашого проєкту» – майстер-клас Адама Сігела та Джоша Вайнстока
(English) "Perfecting Your Pitch" master class by Adam Sigel and Josh Weinstock
Стежте за новинами на офіційному сайті та Facebook-події конкурсу.

Конкурс організовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «USAID Transformation Communications Activity» (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.