Відкриття конкурсу PITCH UA: як створювати якісний соціально вагомий відеоконтент
Про це вже в понеділок, 18 березня, у Києві розкажуть організатори PITCH UA разом зі спеціальними гостями заходу-відкриття – українськими та міжнародними експертами соціального сектору та креативних індустрій.
PITCH UA – перший загальнонаціональний конкурс соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну, що проводиться за підтримки проекту USAID UCBI – Української ініціативи зміцнення громадської довіри. Організатор – українська медіаконсалтингова компанія Media Resources Management.

Захід-відкриття конкурсу відбудеться 18 березня в самому серці Києва в Main Hall (вул. Володимирська, 49а). Офіційну програму презентації PITCHUAбуде відкрито вступним словом представника USAID/OTI в Україні Бенджаміна Лонга та експерта з розвитку медіапроектів Ukraine Confidence Building Initiative Віри Костенко-Кузнєцової. Вони детально розкажуть про ідею та цілі конкурсу PITCH UA, чому USAIDмає на меті стимулювати виробництво та дистрибуцію якісного відеоконтенту в Україні – фільмів, серіалів, телепрограм, анімацій тощо, які сприяли б становленню відчуття єдності багатонаціонального та мультикультурного громадянського суспільства.

Також у першому блоці заходу-відкриття на учасників чекає аналітичний огляд можливостей та перспектив розвитку української контент-індустрії від директора MRM Вікторії Ярмощук, а далі – скринінг кращих світових зразків соціально вагомого контенту різноманітних тематик та жанрів.

Друга частина заходу – панельна дискусія, до участі в якій запрошено провідних експертів з різних соціальних секторів та ініціатив, а також представників креативних індустрій, які поділяться власним досвідом, успішними кейсами та своїм баченням актуального суспільно вагомого контенту.

Соціальний сектор представлятимуть: співзасновник фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та співзасновник і креативний директор 42 Event Agency Денис Блощинський; журналіст-розслідувач Олексій Мацука, який завдяки своїм матеріалам про події на Донбасі 2014 року увійшов до всесвітнього списку «100 героїв інформації» організації «Репортери без кордонів»; а також – телерепортер, учасниця руху «Стоп цензурі!», член Громадської ради доброчесності, журналістка Українського радіо Наталія Соколенко.

Від сектору креативних індустрій говоритимуть: продюсер та медіаексперт Ольга Захарова; співавтор проекту «Книга-мандрівка. Україна», співвласниця креативної агенції Green Penguin Юлія Курова; письменник, журналіст, засновник медіапроекту Ukraїner Богдан Логвиненко.

Особливий гість PITCHUA – міжнародний експерт Адам Сігел, контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), виступить перед потенційними учасниками конкурсу в третьому блоці заходу-відкриття.

Пан Сігел має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проектів, мобільних додатків, VR та відеоігор. За свою кар'єру він працював з багатьма відомими брендами та компаніями (наприклад, Sony Pictures Television International та Fox Searchlight Films), а також – соціальними організаціями (зокрема, Всесвітньою організацією охорони здоров'я).

Різноплановий досвід Адама – не лише у створенні контенту, а також в його маркетингу та розробці стратегії дистрибуції – безумовно стане у нагоді професіоналам української кіноіндустрії та допоможе їм краще сформулювати бачення власного проекту, як потенційного переможця конкурсу PITCH UA.

Захід-відкриття закінчиться сесією запитань та відповідей стосовно технічних моментів оформлення заявок, вимог, критеріїв відбору тощо. І вже того ж дня – й до 5 квітня включно – всі бажаючі зможуть подати свій проект на конкурс за допомогою онлайн-форми на сайті http://www.pitchua.com/.

Нагадаємо, що конкурс PITCH UA, який складатиметься з декількох етапів та триватиме з 18 березня до 17 червня 2019 року, відкритий для аудіовізуальних проектів будь-якого жанру та виду — фільмів, серіалів, документалок, соціальної реклами, телешоу, анімації, веб-серіалів тощо. Стати його учасниками можуть продюсери — громадяни України, зареєстровані як ФОП, а також продакшн-компанії, зареєстровані в Україні. Переможці конкурсу – їх буде декілька – матимуть змогу отримати до 60% фінансування бюджету своїх проектів та експертний супровід від USAID на всіх етапах їх розробки та виробництва. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

А щоб дізнатися про усі деталі безпосередньо від організаторів, познайомитися з досвідом українських та міжнародних експертів та оцінити потенціал власного проекту, – реєструйтеся, приходьте на захід-відкриття PITCH UA та відчуйте, що значить BE CREATIVE. BE UKRAINIAN!

Де: Main Hall, вул. Володимирська 49а, м. Київ

Коли: 18 березня з 10:00 до 15:00 (реєстрація учасників та вітальна кава розпочнеться о 9:00)

Вхід: вільний — за умови попередньої реєстрації

Слідкуйте за новинами PITCHUA на офіційному сайті www.pitchua.com.