«Розмови з Голлівудом»: у гостях – продюсер «Восьмого чуття» сестер Вачовскі
26 травня завершуємо серію відкритих онлайн-інтерв'ю разом із Марком Розеном, кіно- й телепродюсером, кріейтором і сценаристом, що працював з Warner Bros., CBS, Paramount, 20th Century Fox та Netflix.

Все хороше колись закінчується. «Розмови з Голлівудом» – не виключення. А завершується серія відкритих онлайн-інтерв'ю з провідними фахівцями американської аудіовізуальної індустрії на високій ноті!

26 травня спілкуємося з Марком Розеном (Marc Rosen), в якого зараз ексклюзивний контракт з найбільшою незалежною компанією Голлівуду Village Roadshow Entatrainment Group («Джокер», «Матриця», «Першому гравцю приготуватися»), де він відповідає за продюсування кіно- і телеконтенту.

У Марка великий досвід в обох цих напрямках. Переважно – в якості виконавчого продюсера, що неодноразово робив успішні запуски різноманітних проєктів. В нього були ексклюзивні контракти з Warner Bros., CBS, Paramount, та 20th Century Fox.

Зокрема, з 2001 по 2007 рік Розен займався запуском і налагодженням роботи продакшену Heyday Films/David Heyman («Гаррі Поттер», «Гравітація», «Одного разу... в Голлівуді») для Warner Bros. Там він також працював над створенням фільмів Крістофера Нолана й Девіда Гойера, а ще заснував телевізійний підрозділ Heyday Films/David Heyman. Одним із найвідоміших його проєктів є серіал «Поріг» (Threshold) для CBS.

Далі він мав ексклюзивні контракти з Paramount Film та CBS TV, і запустив для CBC аж 20 серіалів.

2012 року Розен став співзасновником і CEO Georgeville Television – компанії з надання послуг телевізійного виробництва та незалежної телестудії, що займається серіалами для найбільших американських бродкастерів, кабельних мереж та стрімінгових платформ. Там Марк пропрацював до 2015 року і за цей час виступив, зокрема, виконавчим продюсером серіалів «Восьме чуття» (Sense8) сестер Вачовскі для Netflix, «Області темряви» (Limitless) для CBS і «Постфактум» (The After) для Amazon.

Безумовно, маючи такий багатий досвід, Марк має що розповісти стосовно найрізноманітніших аспектів розробки й виробництва контенту, нюансів співпраці з великими студіями та відомими режисерами, особливостей продюсерської роботи в контексті кіно й телебачення. І з задоволенням зробить це вже наступного вівторка.

Отже, 26 травня о 18:00* – «Розмови з Голлівудом» за участі Марка Розена.
Вільно долучитися до «Розмов з Голлівудом» мають змогу усі охочі – потрібно тільки попередньо зареєструватися за посиланням, і напередодні події ви отримаєте лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також зможуть приєднатися до бесіди у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Марком.

Бесіда з Марком Розеном завершує серію «Розмови з Голлівудом». Дякуємо, що були з нами всі ці тижні! І – до нових зустрічей в межах PITCH UA!

Конкурс PITCH UA 2 виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Організатор — Media Resources Management.

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно стежте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.