В «Розмовах з Голлівудом» – продюсерка вражаючих шоу для Animal Planet, Discovery та NatGeo
15 травня на нас чекає відкрите онлайн-інтерв'ю з Ліз Бронштейн, засновницею продакшн-компанії The Lizard Trading Company, відомої серіалом про захисників китів

Цього тижня у «Розмовах з Голлівудом» – серії відкритих онлайн-інтерв'ю з провідними фахівцями американської аудіовізуальної індустрії в рамках конкурсу PITCH UA 2 – не один, а два гості! У вівторок зустрічаємося з головною креативницею студії SoulPancake Голріз Люсіною (Golriz Lucina). А у п'ятницю – із Ліз Бронштейн (Liz Bronstein), що поділиться своїм унікальним досвідом продюсування складного та специфічного контенту, який вартий усіх зусиль і часу, що витрачаються на його виробництво. Адже цей контент допомагає рятувати нашу планету, а ще – дарує глядачам емоції та враження, яких не отримати іншим чином. Що це за контент? Телешоу про дику природу та її захист.

2008 року Ліз Бронштейн заснувала продакшн-компанію The Lizard Trading Company й відтоді спродюсувала безліч шоу для різних мереж – включно з Animal Planet, Spike, Discovery та National Geographic.

Найвідоміший проєкт The Lizard Trading Company – документальний серіал Whale Wars про запеклу боротьбу групи захисників природи Sea Shepherd Conservation Society із японськими китобоями у водах Антарктики. Серіал, що виходив на Animal Planet із 2008-го по 2015-й рік, налічує 7 сезонів та має два спін-оффи: Viking Shores – про захист китів у регіоні Фарерських островів, та Ocean Warriors –про питання надзвичайно масштабного промислового вилову тунця біля берегів Танзанії. Проєкт справив великий вплив на розголос проблем і є прекрасним прикладом по-справжньому вагомого в планетарних масштабах контенту. Проте – не єдиним таким прикладом у різноманітному творчому доробку Ліз.
2017 року у колаборації з ірано-американським дослідником релігій та телеведучим Резою Асланом (Reza Aslan) Бронштейн як шоуранер і виконавчий продюсер зробила серію програм CNN's Believer with Reza Aslan, де зсередини показувалося життя різних релігійних груп зі всього світу. А нещодавно Ліз виступила виконавчим продюсером проєкту CNN First Ladies, присвяченого дружинам президентів США: його прем'єру заплановано на листопад 2020-го.

Свій шлях в індустрії Ліз, випускниця Wesleyan University, розпочала у якості відеоредактора новин CNN. До того, як заснувати власну справу, вона також працювала у Sony Pictures Television, а ще брала участь у роботі над кількома хітовими шоу для інших компаній – шоу, що змінили уявлення про підхід до документального та реаліті-жанрів. Зокрема, це такі проєкти, як Project Greenlight (HBO) – номінований на «Еммі» документальний серіал про кінематографістів, які роблять перші кроки у професії, та дейтинг-реаліті Joe Millionaire (FOX), чий фінал дивилися понад 40 млн глядачів, що досі є рекордом у даному жанрі.

Зараз у компанії Ліз Бронштейн працює понад 300 фахівців, задіяних у різноманітних проєктах, яких об'єднує одне – бажання та вміння цікаво й захоплююче розповідати важливі історії, що мають значення для суспільства. А як саме це робити – Ліз й розповість у «Розмовах з Голлвудом».

У п'ятницю, 15 травня, о 18:00* – «Розмови з Голлівудом» за участі Ліз Бронштейн.

Аби вільно долучитися до онлайн-трансляції «Розмов з Голлівудом» потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Після цього напередодні події вам надійде лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також матимуть змогу приєднатися до бесіди у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Ліз. Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.

А після засновниці The Lizard Trading Company згодом на нас чекатимуть ще два надзвичайно цікавих інтерв'ю з серії «Розмови з Голлівудом» – тож слідкуйте за нашими новинами, аби першими дізнатися усі деталі.

Конкурс PITCH UA 2 виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Організатор — Media Resources Management.

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно стежте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.