28 квітня у «Розмовах з Голлівудом» – виконавчий продюсер «Анатомії Грей» і «Синів анархії» Джеймс Д. Перріотт
Наступного тижня гостем «Розмов з Голівудом» в рамках PITCH UA 2 стане лауреат двох «Золотих глобусів» та двох премій Гільдії сценаристів США.

Сподіваємось, друге інтерв'ю серії викличе не меншу – ба навіть більшу – зацікавленість української кінематографічної спільноти, адже гість, що до нас приєднається, має понад 40 років досвіду в індустрії, неодноразово відзначений найпрестижнішими професійними нагородами та працював над проєктами, що стали справжніми міжнародними хітами.

Тож другий гість «Розмов з Голлівудом» – сценарист, продюсер і режисер кіно та телебачення Джеймс Д. Перріотт (James D. Parriott). Його найвідоміші проєкти – «Анатомія Грей», «Сини анархії», Ugly Betty (в адаптації – «Не родися вродливою») та свіжий шпигунський хіт Amazon Prime «Патріот».

Також у доробку Джеймса як виконавчого продюсера/шоуранера – наприклад, такі серіали, як «Зниклі безвісти» (Missing), «Таємні операції» (Covert Affairs), «Супроти гравітації» (Defying Gravity). А серед його проєктів як кінорежисера та сценариста можна згадати комедію «Стан серця» (Heart Condition) із Дензелом Вашингтоном і Бобом Хоскінсом у головних ролях.

Важко перерахувати всі номінації та премії, отримані Перріоттом за його понад сорокарічну кар'єру, тому згадаємо лише найпрестижніші. А саме: дві премії Гільдії сценаристів США, два «Золотих глобуси», премія Гільдії продюсерів США, нагорода «Телепрограма року» від Асоціації телекритиків США, номінації на Emmy та Gemini.

Дізнатися професійні секрети людини з таким величезним і різноманітним досвідом – унікальна нагода, якою точно не варто нехтувати!

Отже, у вівторок, 28 квітня о 18:00* – «Розмови з Голлівудом» за участі Джеймса Д. Перріотта.

Все, що треба, аби долучитися до онлайн-трансляції «Розмов з Голлівудом» – попередньо зареєструватися за посиланням. Зареєстровані слухачі напередодні події отримають лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також матимуть змогу приєднатися до бесіди у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Джеймсом. Бесіда супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.
«Розмови з Голівудом» – серія з шести щотижневих онлайн-інтерв'ю з відомими американськими продюсерами, режисерами та сценаристами. Це – додаткова спеціальна програма організованого компанією Media Resources Management (MRM) конкурсу PITCH UA 2, що виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Ведучі «Розмов з Голлівудом» – ключові експерти PITCH UA 2 Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock) зі США.

Імена та деталі про наступних гостей проєкту – вже незабаром, тож слідкуйте за нашими новинами.

Також нагадаємо, що 21 квітня відбулася перша з «Розмов з Голівудом» – інтерв'ю про тонкощі професії з продюсером відомого серіалу «Хор» (Glee) Майклом Новіком (Michael Novick), до прямої трансляції якого на YouTube приєдналося понад 150 гостей. Для тих хто пропустив цей випуск – є змога проглянути його у повторі за посиланням.

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно слідкуйте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.