Як створювати діджитал-контент, яким хочеться ділитися: в «Розмовах з Голлівудом» – головна креативниця студії SoulPancake
12 травня до нас завітає Голріз Люсіна – відразу після фінального пітчингу PITCH UA 2

Що таке SoulPancake? Якщо коротко – то це компанія, яка свого часу без перебільшення змінила інтернет. Точніше, кардинально змінила підхід до виробництва та сприйняття відеоконтенту, адже змогла довести, що позитивні гуманістичні відеоролики можуть бути не менш – ба більш! – популярні та «вірусні», ніж усілякі жахіття.

Ось що пише про історію компанії американський Forbes: «Коли 2008 року Джошуа Хомнік і Девон Гандрі збиралися запустити свій сайт SoulPancake, у мережі було не надто багато позитивного контенту. «Це було дуже негативне місце, майже позбавлене людяності, і, якщо чесно, мене це бісило, – каже [співзасновник компанії, актор] Рейн Уілсон, що хотів змінити світ на краще та показати людям, як вони самі можуть це робити за допомогою вебу. – Всі думали, що я збожеволів. Казали: ти що, жартуєш, адже інтернет – це порно, автопродажі, перевірки кредитного рейтингу та плітки! Проте я знав, що є люди, яким потрібен кращий, багатший контент».

Рейн Уілсон виявився правий – саме завдяки започаткованому SoulPancake тренду на позитивний контент із сенсом і душею, інтернет зрештою «захопили котики». І гостя, що приєднається до наступних «Розмов з Голлівудом», має до цього захоплення найбезпосередніший стосунок.

Отже, у «Розмовах з Голлівудом» – відкрите онлайн-інтерв'ю з Голріз Люсіною (Golriz Lucina), співзасновницею та головною креативницею (Co-Founder and Head of Creative) компанії SoulPancake.
У SoulPancake, яка наразі є дивізіоном медіакомпанії Participant, Голріз очолює напрямок створення й розробки креативних ідей для контенту: того самого контенту, що має понад 10 млн підписників на різних платформах і загалом – понад 1 млрд (!) переглядів по всьому світу.

Разом з Рейном Уілсоном Голріз також написала книгу SoulPancake: Chew on Life's Big Questions, що увійшла у список бестселерів New York Times. Цю книгу присвячено не лише феномену SoulPancake, але й тому особливому – творчому й вільному від стереотипів і обмежень – способу мислення й світосприйняття, що зробив цей феномен можливим. І саме про цей спосіб мислення – й про креативний, позитивний, людяний і ціннісний популярний контент, який вдається створювати завдяки йому, – Голріз, зокрема, й розповість у «Розмовах з Голлівудом».

Символічно, що бесіда с Голріз відбудеться саме 12 травня – у день фінального пітчингу конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2, спеціальною програмою якого є серія онлайн-інтерв'ю з провідними американськими фахівцями аудіовізуальної індустрії «Розмови з Голлівудом». Бесіда, модераторами якої стануть члени журі конкурсу Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock), завершить цей насичений день і, без сумнівів, дасть нового натхнення й креативних ідей як фіналістам конкурсу, так і усім охочим, що приєднаються до онлайн-трансляції події.

Аби долучитися до «Розмов з Голлівудом», потрібно лише попередньо зареєструватися за посиланням. Після цього напередодні івенту вам надійде лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також матимуть змогу приєднатися до бесіди у форматі Zoom конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Голріз. Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.

12 травня о 18:00* у «Розмовах з Голлівудом»Голріз Люсіна.

А згодом на нас чекатимуть нові цікаві гості. Детальніше про них розповімо вже незабаром: слідкуйте за нашими новинами.

Конкурс PITCH UA 2 виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Організатор — Media Resources Management.

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно стежте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.