У «Розмовах з Голлівудом» – Габріель Нейманд: продюсерка, чий серіал готується до прем'єри на Netflix
19 травня спілкуємося з кіно- й телепродюсеркою Габріель «Брі» Нейманд (Gabrielle (Brie) Neimand), керівником серіального напрямку Fremantle, всесвітньовідомої компанії з розробки та дистрибуції телеконтенту.

А також Брі є виконавчою продюсеркою проєкту для Netflix – драми про балет Tiny Pretty Things, прем'єра якої має відбутися цього року.

Досвід Нейманд у продюсуванні фільмів і серіалів складає понад десять років. За час роботи в індустрії вона була віце-президентом з питань художніх фільмів компанії Participant Media, де займалася продюсуванням соціально вагомого контенту, що водночас і розважає, і змінює світ. А також – виконавчим продюсером Strike Entertainment: саме там вона працювала над проєктом «Останнє вигнання диявола» (The Last Exorcism, 2010, а також над його сіквелом) – феноменально успішним мок'юментарі-хорором, що за крихітного за голлівудськими мірками бюджету ($1,8 млн) зумів зібрати касу у $67 млн (!), а також науково-фантастичним фільмом «Дещо» (The Thing, 2011).

Ще у її кар'єрному списку – компанії Creative Artists Agency (CAA) та 20th Century Fox. До того ж Нейманд була головою America Ferrera's Take Fountain Productions, а у Fremantle нещодавно перейшла з компанії Mojo Films. Там Брі очолювала напрямок телевізійного та діджитал-контенту та як виконавча продюсерка працювала над проєктом Tiny Pretty Things, про який вже згадувалося вище.

Брі Нейманд – не теоретик, а практик, що з власного досвіду знає всі плюси, мінуси та підводні камені процесу розробки й створення найрізноманітнішого кіно-, теле- й діджитал-контенту. І цим досвідом вона залюбки поділиться з нами, а також із Адамом Сігелом та Джошем Вайнстоком, що є ведучими проєкту «Розмови з Голлівудом» – серії відкритих онлайн-інтерв'ю з провідними фахівцями американської аудіовізуальної індустрії, що є спеціальною додатковою програмою конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2.

«Розмови з Голлівудом» за участі Брі Нейманд – 19 травня о 18:00*
Вільно послухати «Розмови з Голлівудом» мають змогу усі охочі – треба лише попередньо зареєструватися за посиланням, і напередодні події вам надійде лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також зможуть приєднатися до бесіди у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Брі. Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.

Габріель Нейманд стане передостанньою гостею «Розмов з Голлівудом». А завершальна бесіда серії чекатиме на нас вже 26 травня, тож слідкуйте за нашими новинами, аби першими дізнатися усі деталі.

Конкурс PITCH UA 2 виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Організатор — Media Resources Management.

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно стежте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.