«13 причин чому», «Справжній детектив» та «Світ Дикого заходу»: про ці суперхіти і не тільки – 5 травня у «Розмовах з Голлівудом» з Девідом Левіном
Серія відкритих онлайн інтерв'ю «Розмови з Голлівудом» в рамках PITCH UA 2 набирає обертів, і пропустити бесіду з новим гостем, котрий приєднається до нас вже наступного вівторка, – аж ніяк не можна! Адже ця людина розповідатиме про без перебільшення суперхітові серіальні проєкти HBO, Netflix, Amazon, Apple TV+, до створення яких мала й має найбезпосередніший стосунок.

Отже, третій гість «Розмов з Голлівудом» – Девід Левін (David Levine). У минулому – виконавчий віце-президент та співкерівник напрямку драми HBO, а нині – президент з питань телебачення (President of Television) Anonymous Content – компанії, яка займається продакшеном топових серіалів для провідних стрімінг-платформ і телеканалів.

Зокрема, до портфелю проєктів Anonymous Content належать: «Справжній детектив» (True Detective; HBO), «Містер Робот» (Mr. Robot; USA), «Берлінська резидентура» (Berlin Station; Epix), «Алієніст» (The Alienist; TNT), «13 причин чому» (13 Reasons Why; Netflix), «Маніяк» (Maniac; Netflix), «Повернення додому» (Homecoming; Amazon), «Дікінсон» (Dickinson; Apple) та «Захист Джейкоба» (Defending Jacob; Apple TV+). У чому полягає місія Левіна в Anonymous Content? Як голова телевізійного напрямку він курує усі ключові питання розробки та виробництва проєктів компанії.

До Anonymous Content Девід прийшов з HBO, де він працював понад десятиріччя, обіймаючи такі посади, як виконавчий віце-президент та співкерівник напрямку драми. На додачу до згаданого вище «Справжнього детективу», під час своєї роботи на HBO Левін опікувався такими проєктами телеканалу, як «Світ Дикого заходу» (Westworld), «Гострі предмети» (Sharp Objects), «Справжня кров» (True Blood) та суперхітом усіх часів – «Грою престолів» (Game of Thrones).

А перш, ніж прийти в HBO, наш гість був віце-президентом з розробки та продакшну Mandalay Entertainment, а також працював у компаніях Fuse Entertainment, Zucker/Netter Productions, Out of the Blue Entertainment, Conrad Pictures, Cinergi Entertainment.

Девід Левін – людина з без перебільшення унікальним досвідом розробки й виробництва найуспішніших серіальних проєктів світу – приєднається до «Розмов з Голлівудом» на особисте запрошення модераторів бесіди, членів журі конкурсу PITCH UA 2 Адама Сігела (Adam Sigel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock).

Тож, у вівторок, 5 травня о 18:00* – «Розмови з Голлівудом» за участі Девіда Левіна.

Що потрібно, аби долучитися до онлайн-трансляції «Розмов з Голлівудом»? Лише попередньо зареєструватися за посиланням. Після цього напередодні події вам надійде лінк на live-трансляцію на YouTube-каналі проєкту. А учасники фінального етапу PITCH UA 2 також матимуть змогу приєднатися до бесіди у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто поспілкуватися з Девідом. Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.
Бесіда з Девідом Левіном – третя з серії з шести онлайн-інтерв'ю з провідними голлівудськими діячами. Раніше вже відбулися зустрічі з продюсером серіалу «Хор» (Glee) Майклом Новіком (Michael Novick) та з виконавчим продюсером «Анатомії Грей» (Grey's Anatomy) і «Синів анархії» (Sons of Anarchy) Джеймсом Д. Перріоттом, які зібрали понад 300 глядачів. А якщо раптом ви пропустили трансляції, то переглянути їх у записі можна тут. А ключові тези бесіди з Майклом ви також можете прочитати у матеріалі видання Media Business Reports (MBR).

«Розмови з Голівудом» – додаткова спеціальна програма організованого компанією Media Resources Management (MRM) конкурсу PITCH UA 2, що виконується за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Після Девіда Левіна на нас чекають не менш цікаві гості. Хто ними стане? Слідкуйте за нашими новинами – та дізнавайтеся першими!

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно стежте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.