ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ PITCH UA 21. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Конкурс – конкурс із назвою PITCH UA 2 з пошуку ідей аудіовізуальних творів будь-якої форми та жанру, що відповідають його темам та цілям, з метою їх подальшого доопрацювання, часткового фінансування виробництва (до 60% бюджету) та реалізації для показу на території України, та/або фінансування девелопменту, включаючи сценарну розробку та створення пілоту (до 100% бюджету).

1.2. Організатор Конкурсу / Організатор – Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «МЕДІА РЕСУРСИ МЕНЕДЖМЕНТ». Організатор забезпечує проведення Конкурсу в порядку та в строки, встановлені цими Правилами та згідно із законодавством України.

1.3. Конкурс проводиться за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення Громадської Довіри» (UCBI II), що виконується в Україні «Кімонікс Інт. Інк» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) (далі – «UCBI II / USAID»).

1.4. Інтернет-сторінка Конкурсу – веб-сторінка Конкурсу на сайті: www.pitchua.com.

2. ТЕМА КОНКУРСУ

2.1. Багатонаціональна українська ідентичність громадянського суспільства, що базується на загальних цінностях та ідеалах як основа незалежності, соціального розвитку та економічного прогресу України.

2.2. До участі у Конкурсі приймаються проєкти, що розкриватимуть такі теми:

2.2.1. Гуманізація конфлікту.

Українське суспільство все ще розділене в питанні ставлення до воєнного конфлікту, а напруга щодо населення окупованих територій зростає. Вона гальмує та врешті може зірвати мирні угоди та звести нанівець усі зусилля з реінтеграції регіону. Причиною цьому є, зокрема, неправильне висвітлення воєнного конфлікту в новинах, а також стереотипи за регіональною ознакою, що вирують в Україні впродовж п'яти останніх років. Ми чекаємо на контент, що допоможе пояснити складність конфлікту та його вплив на життя людей. Такі історії повинні давати розуміння віддаленим від конфлікту українцям, що Схід і Крим є частиною нашої країни. Ці історії мають показувати та допомагати вирішувати щоденні проблеми людей, що переїхали звідти і тих, що там залишаються, адже вони теж українці та роблять власний внесок у розвиток держави.

Аудиторія: вся Україна

Канал комунікації: загальнонаціональні ТБ та digital

2.2.2. Комунікація з тимчасово окупованими територіями.

Останні дослідження показують, що українці на тимчасово окупованих територіях здебільшого сприймають Україну ворожою, неорганізованою та корумпованою, на відміну від Росії, яка, на їхню думку, дбає про них більше. Пріоритетним завданням нового уряду є покращення сприйняття України. Ми потребуємо контенту (новин, розважальних і культурних програм), націленого на пояснення демократичних реформ, що впроваджуються в Україні людям, які залишилися на тимчасово окупованих територіях. Він має роз'яснювати нові програми соціальної політики, реформи та загалом позицію держави щодо тимчасово окупованих територій, нести мир, єдність та ідеї возз'єднання.

Аудиторія: люди, що проживають на окупованих територіях (Донецька, Луганська області та Крим)

Канал комунікації: загальнонаціональні ТБ та digital

2.2.3. Активація молоді.

Українська молодь у рекордних кількостях покидає Україну в пошуках кращого майбутнього для себе. Багато з тих, хто залишається, приєднуються до агресивних націоналістичних організацій, риторика яких іде в розріз із прагненням України стати демократичною європейською країною. Тож є необхідність у контенті, що допоможе молодим людям в Україні робити правильний вибір щодо власного майбутнього, пояснюватиме наслідки агресивних кроків і популяризуватиме демократичні цінності: громадську активність, толерантність, розвиток тощо. Потрібно налагоджувати взаємодію та діалог із молоддю, пояснювати складні процеси соціалізації та роль молоді в суспільстві.

Аудиторія: вік 12-24, вся Україна

Канал комунікації: загальнонаціональні ТБ та digital

3. ЦІЛІ КОНКУРСУ

3.1. Пошук та стимулювання виробництва аудіовізуального контенту загальнонаціонального значення та масштабу, що:

3.1.1. Підсилить підтримку та єдність багатонаціонального та багатокультурного громадянського суспільства в Україні;

3.1.2. Зміцнить позитивне ставлення та суспільне визнання різноманіття та єдності в Україні;

3.1.3. Підвищить обізнаність аудиторії про позитивні тенденції та досягнуті результати, що стали можливими завдяки системним демократичним змінам в Україні;

3.1.4. Зафіксує цінність людської особистості як основи та базової цінності українського суспільства;

3.1.5. Змусить задуматися про особистий внесок громадянина у досягнення позитивних змін в житті країни і в своєму житті.

4. УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

4.1. До участі у Конкурсі приймаються проєкти усіх видів та жанрів аудіовізуального контенту без обмежень, що відповідають темам та цілям Конкурсу та в результаті своєї реалізації будуть показані максимальній кількості громадян України одним або декількома із таких способів:

4.1.1. Трансляція на загальнонаціональному телеканалі, що є учасником дослідження ТВ панелі Nielsen; водночас проєкт має відповідати цільовій аудиторії та програмній концепції телеканалу, а його прем'єрний показ має відбутися у часовому проміжку з 18:00 до 23:00 у будні або з 09:00 до 23:00 у вихідні;

4.1.2. Показ у кінотеатрах з розписом не менше ніж на 80 екранів по всій території України; демонстрація протягом першого тижня має відбуватись не менш ніж один раз на день з 19:00 до 23:00 у будні та/або з 12:00 до 23:00 у вихідні дні;

4.1.3. Трансляція на online-платформах - агрегаторах відеоконтенту (OTT-платформах та/або YouTube-каналах із кількістю підписників не менш ніж 10 000) на території України.

4.2. Подані до участі у Конкурсі проєкти будуть розподілятися на такі основні категорії:

4.2.1. Телевізійний проєкт (призначений для показу на загальнонаціональних телеканалах);

4.2.2. Повнометражний проєкт (для кінотеатрального прокату на території України);

4.2.3. Web-проєкт (для виходу на online-платформах);

4.2.4. Крос-платформенні проєкти.

4.3. Аудіовізуальні проєкти, що подаються на Конкурс, можуть належати до будь-яких жанрів та видів — серіали, документальні проєкти, телешоу, анімація, фільми, соціальна реклама, веб-серіали, крос-платформенні проєкти тощо. До участі у Конкурсі приймаються нові проєкти, що знаходяться на стадії ідеї, розробки чи виробництва. Водночас метою продюсера, що подається на Конкурс, може бути як запит на співфінансування виробництва усього аудіовізуального проєкту (повного циклу програм, всіх епізодів серіалу, усього фільму тощо), так і на повне фінансування девелопменту проєкту (виключно щодо багатосерійних ТБ чи web-проєктів, зокрема таких як серіал чи шоу), включно з виробництвом пілотного епізоду.

4.4. До участі в Конкурсі не приймаються проєкти, які створюються з використанням теми, сюжету, персонажів, діалогів та інших елементів існуючих на момент проведення Конкурсу аудіовізуальних проєктів (як завершених виробництвом, так і тих, які ще у виробництві), включаючи нові сезони, римейки, сиквели, приквели, тощо.

5. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

5.1. Учасником Конкурсу може бути громадянин України, зареєстрований як фізична особа-підприємець, платник єдиного податку 3 групи або юридична особа, зареєстрована в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб якої, немає громадян Російської Федерації.

5.2. Особа вважається Учасником Конкурсу після прийняття Організатором її Заявки на участь у першому етапі Конкурсу згідно з цими Правилами.

5.3. Один Учасник може надати для участі в Конкурсі необмежену кількість Заявок.

5.4. Територія проведення Конкурсу – Україна.

6. КЛЮЧОВІ ДАТИ ТА ЕТАПИ КОНКУРСУ
Етап І
Етап ІІ
Етап ІІІ
Кількість проєктів-учасників, що увійдуть до шорт-листа, та пройдуть до кожного наступного етапу визначатиме UCBI II / USAID, з врахуванням загальної кількості поданих Заявок та їх відповідності темам та цілям Конкурсу. Визначення відповідності цілям Конкурсу буде здійснюватися на основі голосування експертного журі. До складу журі входитимуть представники профільних міністерств та організацій України, українські медіаексперти та експерти у відповідних сферах, що корелюють із тематиками конкурсу, міжнародні експерти та представники UCBI II / USAID.

6.1. Прийом заявок №1

6.1.1. На першому етапі потенційним учасникам Конкурсу слід подати правильно заповнену електронну Заявку у формі, що розміщена на Інтернет-сторінці Конкурсу (українською та англійською мовами).

6.1.2. Усі інші заявки, звернення та листи, що будуть надіслані Організатору у будь-якій іншій формі, а також неправильно заповнені заявки не вважаються поданими та до розгляду не приймаються. Прийом Заявок №1 стартує 17 грудня 2019 року та закінчується о 24:00 5 лютого 2020 року.

6.1.3. Для оцінки поданих проєктів журі керуватиметься такими критеріями (у пріоритетному порядку):

(i) Чи достатньо чітко та ефективно запропонована концепція артикулює меседжі, що повинні вирішувати одну з проблематик, що були анонсовані на конкурсі PITCH UA 2?

(ii) Чи співпрацює автор ідеї з експертами за даною тематикою?

(iii) Який досвід компанії у сфері виробництва аудіовізуального контенту?

(iv) Чи має даний концепт чітко сформульовану цільову аудиторію та чи є розуміння способів охоплення даної цільової аудиторії?

(v) Співфінансування – чи є підтвердження того, що дана ідея має фінансову підтримку з інших джерел, таких як донорська допомога, державні інституції чи з приватного сектору (за виключенням проєктів, які претендують на отримання підтримки у вигляді фінансування девелопменту проєкту).

6.2. Прийом заявок №2

6.2.1. На другому етапі Конкурсу буде відкрито прийом Заявок на подальшу участь у Конкурсі учасників, які потрапили до шорт-листа та були допущені до докторинг-майстерні.

6.2.2. Заявка №2 повинна включати:

6.2.2.1. Заявку по формі, що буде розміщена на Інтернет-сторінці Конкурсу (українською та англійською мовами).

6.2.2.2. Пакет документів та розширену інформацію про проєкт (Матеріали та Додатки), а саме:

(i) Повний сценарій українською та англійською мовами (для повнометражних фільмів);

(ii) Сценарій першого епізоду українською та англійською мовами (для багатосерійних проєктів);

(iii) Сценарій та структура першого епізоду + опис структури всього сезону українською та англійською мовами (для багатосерійних неігрових проєктів);

(iv) Інформація про склад знімальної групи;

(v) Договір про передачу чи відчуження виключних майнових авторських прав на сценарій проєкту (засвідчена Учасником копія);

(vi) Статут Учасника юридичної особи (засвідчена Учасником копія);

(vii) Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

(viii) Орієнтовний календарний план виробництва проєкту, орієнтовні місця основних зйомок;

(ix) Кошторис виробництва проєкту у форматі Excel у формі, розміщеній на Інтернет-сторінці Конкурсу;

(x) У випадку коли UCBI II / USAID фінансує частину бюджету проєкту – документ, що підтверджує наявність в Учасника відповідних коштів для фінансування проєкту, яким може бути: документ, виданий банківською установою України, що підтверджує наявність на банківському рахунку Учасника грошових коштів у необхідному обсязі; або укладений з банком, або іншим позичальником кредитний договір/договір позики, договір гарантії, в якому визначено обсяг необхідних коштів та строки їх отримання Учасником, або договір з інвестором, продюсером, виробником, включаючи договір про спільне виробництво проєкту, що містить графік фінансування проєкту, або договір з дистрибутором, демонстратором, зокрема телерадіоорганізацією, що містить графік отримання Учасником коштів в необхідному обсязі;

(xi) У випадку коли UCBI II / USAID фінансує частину бюджету проєкту – договір про наміри або попередній договір із загальнонаціональним телеканалом або дистрибутором, або online-платформою про розповсюдження проєкту. Такий документ має бути підписаним представником каналу чи платформи, що уповноважений приймати рішення щодо їх програмної політики, а також прямі контакти цієї особи, щоб за потреби усно підтвердити готовність показати даний проєкт на їх каналі чи ресурсі. Приклади/шаблони таких договорів можна завантажити на Інтернет-сторінці Конкурсу;

(xii) Інші документи та інформація, які Учасник вважатиме за необхідне додати до Заявки № 2.

6.2.3. Заявка №2 буде прийнята Організатором та передана на розгляд журі лише за наявності усіх перерахованих та правильно заповнених форм та документів.

6.2.4. Документи та матеріали, що учасник має додати до заявки, приймаються лише у повному обсязі (не частинами) у вигляді електронних документів (Word, Excel, PDF). Архів з усіма документами та матеріалами слід передати організаторам, скориставшись файлообмінником WeTransfer (https://wetransfer.com/), посилання для їх подальшого завантаження організаторами розміщується у відповідному полі електронної заявки.

6.2.5. Прийом Заявок №2 стартує 03 березня та закінчується о 24:00 10 квітня 2020 року.

6.2.6. Для оцінки поданих проєктів журі керуватиметься такими критеріями:

(i) Чи достатньо чітко та ефективно запропонована концепція артикулює меседжі, що повинні вирішувати одну з проблематик, що були анонсовані на конкурсі PITCH UA 2?

(ii) Чи має даний концепт чітко сформульовану цільову аудиторію та чи є розуміння способів охоплення даної цільової аудиторії?

(iii) Чи співпрацює автор ідеї з експертами за даною тематикою?

(iv) Чи достатньо досвідчені кадри запропоновані?

(v) Чи є підтвердження того, що учасники докторингу змогли адаптувати поради щодо власної ідеї?

(vi) Співфінансування – чи є підтвердження того, що дана ідея має фінансову підтримку з інших джерел, таких як донорська допомога, державні інституції чи з приватного сектору.

(vii) Який досвід компанії у сфері виробництва аудіовізуального контенту?

6.3. Організатор та UCBI II / USAID має право на будь-якому етапі Конкурсу скасувати заявку Учасника (скасувати реєстрацію Учасника), якщо на думку Організатора та UCBI II / USAID проєкт не буде відповідати темі (п. 2.2 Правил) або критеріям Конкурсу (п. 6.1.3 та п. 6.2.6 Правил).

6.4. Інформація про бюджет проєкту має подаватися в гривнях, але не має перевищувати максимальну суму в доларах США, визначену п. 7.5.1 – 7.5.2 Правил.

7. РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

7.1. Рішення щодо проміжних та фінальних результатів конкурсу приймається на основі результатів голосування членів журі. До складу журі входитимуть представники профільних міністерств та організацій України, українські та міжнародні медіаексперти, експерти у відповідних тематиках конкурсу та представники UCBI II / USAID.

7.2. До фінального (третього) етапу Конкурсу будуть допущені проєкти, що на думку UCBI II / USAID та запрошених незалежних експертів Конкурсу найбільш точно відповідатимуть його темам та цілям.

7.3. Учасники, проєкти яких вийшли у фінал, повинні підтвердити можливість брати участь у заході та представити свій проєкт особисто в фіналі Конкурсу, що відбудеться 12 травня 2020 року у форматі Zoom-конференції.

7.3.1. Для оцінки проєктів-фіналістів журі керуватиметься такими критеріями:

(i) Чи достатньо чітко та ефективно запропонована концепція артикулює меседжі, що повинні вирішувати одну з проблематик, що були анонсовані на конкурсі PITCH UA 2?

(ii) Чи має даний концепт чітко сформульовану цільову аудиторію та чи є розуміння способів охоплення даної цільової аудиторії?

(iii) Чи є підтвердження того, що учасники докторингу змогли адаптувати поради до щодо власної ідеї?

(iv) Чи співпрацює автор ідеї з експертами по даній тематиці?

(v) Співфінансування – чи є підтвердження того, що дана ідея має фінансову підтримку з інших джерел, таких як донорська допомога, державні інституції чи з приватного сектору.

(vi) Який досвід компанії у сфері виробництва аудіовізуального контенту?

(vii) Чи достатньо досвідчені кадри запропоновані?

7.4. За результатами пітчингів фіналістів, що відбудуться на фінальному заході, буде обрано переможців Конкурсу, перелік проєктів-переможців буде оголошено 22 травня 2020 року на Інтернет-сторінці Конкурсу.

7.5. За результатами Конкурсу кожен проєкт-переможець матиме можливість отримати фінансування від проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується USAID для наступного:

7.5.1. Фінансування частини бюджету у розмірі до $ 250 000 (фінансування надається в національній валюті України – гривня) і не більше ніж 60% заявленого бюджету на виробництво, UCBI ІІ також здійснює нагляд за процесом виробництва проєкту. У свою чергу кожен Учасник, проєкт якого оголошений переможцем, зобов'язується реалізувати проєкт та гарантує його демонстрацію. Підтвердженням такої гарантії є договір про наміри або попередній договір із загальнонаціональним телеканалом або дистрибутором, або online-платформою про розповсюдження проєкту. Такий документ має бути підписаним представником каналу чи платформи, що уповноважений приймати рішення щодо їх програмної політики, а також прямі контакти цієї особи, щоб за потреби усно підтвердити готовність показати даний проєкт на їх каналі чи ресурсі. Приклади/шаблони таких договорів можна завантажити на Інтернет-сторінці Конкурсу. Учасник, проєкт якого оголошений переможцем, повинен мати та підтвердити фінансову спроможність профінансувати проєкт в частині, що не покривається UCBI II / USAID. Таким підтвердженням може бути: документ, виданий банківською установою України, що підтверджує наявність на банківському рахунку Учасника грошових коштів у необхідному обсязі; або укладений з банком, або іншим позичальником кредитний договір/договір позики, договір гарантії, в якому визначено обсяг необхідних коштів та строки їх отримання Учасником, або договір з інвестором, продюсером, виробником, включаючи договір про спільне виробництво фільму, що містить графік фінансування проєкту, або договір з дистрибутором, демонстратором, зокрема телерадіоорганізацією, що містить графік отримання Учасником коштів в необхідному обсязі.

7.5.2. Повне фінансування девелопменту проєкту та виробництва пілотного епізоду (тільки для багатосерійних проєктів) у розмірі до $ 50 000 (фінансування надається в національній валюті України - гривні), UCBI II також здійснює нагляд за процесом виробництва проєкту. У такому випадку договір із загальнонаціональним телеканалом або дистрибутором, або online-платформою про розповсюдження проєкту не є обов'язковим.

7.5.3. Незалежно від курсу долара щодо гривні часткове або повне фінансування надаватиметься в межах максимальних сум, визначених п. 7.5.1 - .7.5.2 Правил.

7.6. Переможці Конкурсу для отримання фінансування матимуть можливість підписати угоду з Кімонікс Інтернешнл Інк., яка в Україні має статус організації, що забезпечує реалізацію проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), в якій визначаються умови фінансування, розповсюдження проєкту та інші умови. Умови надання фінансування повинні отримати додаткове узгодження від USAID.

7.7. Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку невиконання умов підписаного договору Кімонікс Інтернешнл Інк. матиме право не сплачувати останній платіж за договором та/або отримати у власність в повному складі всі виключні майнові права на проєкт.

8. ВАЖЛИВО

8.1. Усю відповідальність за правильність заповнення Заявок та Додатків, а також вірність поданих на Конкурс документів несе Учасник Конкурсу. Неправильно заповнені Заявки та документи, подані не в повному обсязі, документи, що не відповідають дійсності, не вважаються поданими згідно з умовами Конкурсу та до розгляду не приймаються.

8.2. Організатор на власний розсуд має право не розглядати проєкт в разі його невідповідності темі та цілям Конкурсу. Також Організатор дискваліфікує проєкти, які містять матеріали (висловлювання, дії тощо), що суперечать загальновизнаним моральним і культурним цінностям, включають в себе або припускають зміст сексуального, порнографічного характеру, розпалювання міжетнічної, релігійної, расової або національної ворожнечі, приниження особистості, суперечать законодавству України. Не допускаються до участі в Конкурсі проєкти, які містять матеріали (висловлювання, дії тощо) політичного характеру.

8.3. Виявлення Організатором порушення кваліфікаційних вимог до Учасників веде до дискваліфікації Учасника або анулювання результатів Конкурсу щодо такого Учасника та розірвання укладеного договору з Кімонікс Інтернешнл Інк.

8.4. Визначення критеріїв відбору та оцінка проєктів на відповідність зазначеним критеріям, а також дискваліфікація в разі невідповідності, здійснюється Організатором самостійно на його власний розсуд. Учасник не може впливати на рішення Організатора будь-яким іншим чином, окрім як шляхом подання Заявки та Додатків, що відповідають умовам цих Правил. Рішення Організатора про відповідність та/або про невідповідність умовам Конкурсу та/або про дискваліфікацію Учасника або проєкту є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.5. Учасники Конкурсу повинні підтвердити належність їм виключних майнових прав на проєкти. Всі та будь-які об'єкти права інтелектуальної власності, включені в проєкти, будь-то зображення, музика, торговельні марки тощо, повинні бути належним чином набуті Учасником Конкурсу та не повинні порушувати авторські, суміжні, особисті немайнові, цивільні та інші права третіх осіб.

8.6. Надання підтримки проєктам, що вийдуть у фінал, має бути затверджено у відповідності до правил та процедур UCBI II / USAID, що стосується певного типу угоди.

8.7. Підготовка Заявки № 1, Заявки №2 та Додатків англійською мовою здійснюється за рахунок Учасників. Організатор не надає послуг з перекладу та не несе відповідальність за коректність перекладу.

8.8. Організатор і UCBI II / USAID на будь-якому етапі Конкурсу мають право залучати до роботи над поданими Заявками в якості експертів професіоналів з України та інших країн світу з різних сфер медіаіндустрії чи інших профільних експертів з метою забезпечення різнобічних поглядів і оцінок під час розгляду поданих Заявок та проєктів. Про хід розгляду Заявок та проєктів Організатор та UCBI II / USAID не звітують перед Учасниками чи громадськістю.

8.9. Учасники, які проходять до кожного наступного етапу Конкурсу, будуть повідомлені про це заздалегідь за номером телефону чи на адресу електронної пошти, зазначеними в Заявці відповідного Учасника. Ці повідомлення міститимуть точний час і місце проведення наступного етапу та іншу важливу для Учасника інформацію стосовно участі у кожному наступному етапі Конкурсу. Також перелік Учасників і назви проєктів, що проходять до кожного наступного етапу Конкурсу (включно з фіналом) буде опубліковано на Інтернет-сторінці Конкурсу.

9. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

9.1. Кожен Учасник Конкурсу гарантує, що йому належать усі майнові права інтелектуальної власності та/або отримані ним всі необхідні дозволи щодо наданих ним Матеріалів, необхідних для участі в Конкурсі, та надані Матеріали не порушують авторські, суміжні, особисті немайнові, цивільні та інші права третіх осіб. Учасник також гарантує, що надані ним Матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів, зокрема щодо прав інтелектуальної власності. У разі пред'явлення до Організатора будь-яких претензій або позовів у зв'язку з порушенням прав на Матеріали, Учасник врегулює такі претензії та позови самостійно й за свій рахунок, а також відшкодує Організатору всі пов'язані з такими претензіями і позовами збитки.

9.2. З метою забезпечення належного проведення Конкурсу, а також інформування Учасників, UCBI II / USAID та зацікавлених третіх осіб про Конкурс, Учасник Конкурсу, беручи участь в Конкурсі і подаючи на Конкурс Заявки та Матеріали з описом Проєкту, надає Організатору невиключне право на використання наданих Учасником Матеріалів, в обсязі, необхідному для проведення Конкурсу.

9.3. Учасник усвідомлює і визнає, що Заявки і Матеріали Проєкту подаються ним на Конкурс добровільно, за власним бажанням і відповідно до справжнього волевиявлення Учасника. Учасник розуміє і визнає можливість того, що деякі елементи Проєкту можуть бути ідентичними або схожими з Матеріалами інших Учасників, що розвивали аналогічну ідею незалежно від Учасника, а також з матеріалами та інформацією, отриманою Організатором або UCBI II / USAID з інших законних джерел, включаючи відкриті джерела, особисті джерела або інші джерела, зокрема джерела з обмеженим доступом, до яких Організатор або UCBI II / USAID мають законний доступ. Учасник усвідомлює і погоджується з тим, що Організатор або UCBI II / USAID має право використовувати будь-які матеріали, отримані на законних підставах і законними способами, і Учасник не може вимагати будь-яких винагород, виплат або компенсацій внаслідок використання Організатором або UCBI II / USAID матеріалів, які є ідентичними або схожими з Матеріалами Учасника або елементами його Проєкту і які стали відомі Організатору або UCBI II / USAID не з Матеріалів Учасника, а з інших законних і правомірних джерел, або створені чи розроблені Організатором або UCBI II / USAID самостійно і незалежно від Учасника, або є відкритою інформацією, відомою на момент проведення Конкурсу та подання Учасником Заявок, або є суспільним надбанням і не підлягає охороні авторським правом.

9.4. Організатор гарантує, а Учасник Конкурсу усвідомлює і погоджується з тим, що Матеріали, передані Учасником на Конкурс разом із Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, будуть використані Організатором тільки з метою забезпечення належного проведення Конкурсу та не будуть використовуватися Організатором з будь-якою іншою метою. Організатор гарантує також, а Учасник Конкурсу розуміє і погоджується з тим, що Організатор не надаватиме ніяким третім особам прав на використання Матеріалів, переданих Учасником Конкурсу разом з Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, а також не передаватиме ніяким третім особам Матеріали, передані Учасником Конкурсу разом з Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, в будь-якій формі та будь-яким способом (за винятком передачі зазначених Матеріалів експертам для проведення оцінки та визначення переможця Конкурсу так, як це передбачено цими Правилами, і передачі Матеріалів, наданих переможцем Конкурсу, UCBI II / USAID для виконання останнім умов і зобов'язань, передбачених цими Правилами). Учасник Конкурсу заявляє і гарантує, що не матиме в подальшому будь-яких претензій, зокрема фінансового чи іншого характеру, до Організатора та/або UCBI II / USAID щодо викладених вище положень цих Правил.

10. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

10.1. Учасник надає Організатору свою згоду, а в разі, якщо Учасником надаються персональні дані фізичних осіб – засвідчує, що отримав від таких осіб згоду на передачу Організатору та обробку їхніх персональних даних та на обробку наданих при поданні Заявки та/або згодом при проведенні Конкурсу персональних даних, включаючи прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посаду, номери засобів зв'язку та адресу електронної пошти, фото- та відеозображення, з метою організації і проведення Конкурсу, включаючи передачу персональних даних UCBI II / USAID та його афілійованим особам, а також, в разі обрання Учасника – фізичної особи переможцем та/або фіналістом Конкурсу – публікацію його прізвища, імені та по батькові та/або фото- та відеозображення на Інтернет-сторінці Конкурсу.

10.2. Суб'єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року.

10.3. Фактом подання Заявки на участь у Конкурсі Учасник надає UCBI II / USAID та Організатору безумовну згоду на обробку персональних даних, що містяться в Заявці, Матеріалах або будь-яких документах Учасника або копіях таких документів, та/або зібраних Організатором, в тому числі шляхом фото- та відеозйомки, в процесі проведення Конкурсу, з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, господарсько-правових, адміністративно-правових та інших податкових відносин, що виникають завдяки участі Учасника у Конкурсі або в зв'язку з цим. Учасник надає Організатору свою безумовну згоду також на включення персональних даних Учасника у відповідну базу персональних даних, власником якої є та/або може бути Організатор. Ця згода надається безстроково і без застережень. Учасник ознайомлений представником Організатора з правами, визначеними законодавством у сфері захисту персональних даних, і метою обробки персональних даних.

10.4. Учасник підтверджує, що Організатор має право використовувати надані, відповідно до цих Правил, персональні дані відповідно до мети обробки зазначеної вище на власний розсуд та без здійснення повідомлення про кожен випадок передачі персональних даних третій особі.

11. ІНШІ УМОВИ

11.1. Подаючи заявки для участі в Конкурсі Учасник усвідомлює, підтверджує та погоджується з цими Правилами беззастережно і в повному обсязі, приймає всі і будь-які умови цих Правил та зобов'язується дотримуватися і виконувати їх в точній відповідності з положеннями цих Правил.

11.2. Невиконання будь-якого з положень або умов цих Правил веде до наслідків, зазначених в Правилах.

11.3. Організатор не несе відповідальності за несвоєчасне отримання, втрату або пошкодження Учасником будь-яких повідомлень, що направляються в зв'язку з Конкурсом. Обов'язок забезпечити функціонування засобів зв'язку для своєчасного отримання повідомлень, які направляються в зв'язку з Конкурсом, покладається на Учасника Конкурсу.

11.4. Учасник Конкурсу, відібраний як фіналіст, зобов'язаний забезпечити свою присутність при проведенні фіналу Конкурсу. Фіналіст, який не з'явився на проведення фіналу Конкурсу і не представив свій проєкт при проведенні фіналу, не може бути обраний переможцем Конкурсу.

11.5. Учасник самостійно оплачує всі витрати в зв'язку з участю в Конкурсі, включаючи витрати на проїзд та проживання, презентацію (демонстрацію) свого проєкту в фіналі Конкурсу, а також будь-які інші витрати.

11.6. Беручи участь в Конкурсі, Учасник погоджується з тим, що його ім'я (зокрема, комерційне найменування), імена його представників, які будуть представляли проєкт, імена авторів проєкту, їх фото- і відеозображення можуть бути використані Організатором для будь-яких законних цілей, зокрема в друкованих та інших ЗМІ, у відеоматеріалах, на сайті Організатора або на Інтернет-сторінці Конкурсу, в будь-яких інших джерелах на розсуд Організатора, зокрема з рекламною метою. Учасник також надає Організатору беззастережний дозвіл на фіксування шляхом фото- та відеозйомки, зберігання, використання, зокрема поширення у зазначений вище спосіб його зображення, виступу / інтерв'ю / представлення проєкту та гарантує наявність відповідного дозволу від представників Учасника на Конкурсі. Зазначене використання є частиною конкурсних умов і не підлягає оплаті, компенсації або відшкодуванню.

11.7. Доведення цих Правил до відома публіки, зокрема Учасників та зацікавлених третіх осіб, здійснюється шляхом розміщення тексту цих Правил на Інтернет-сторінці Конкурсу. Організатор має право в будь-який час внести до чинних Правил зміни на свій розсуд. Зміни до чинних Правил набирають чинності з моменту прийняття Організатором відповідного рішення та доводяться до відома Учасників і третіх осіб у той самий спосіб і в такому самому порядку, як і ці Правила.

11.8. Усі спірні питання, пов'язані з Конкурсом та/або цими Правилами, вирішуються UCBI II / USAID та Організатором. Будь-яке рішення UCBI II / USAID та Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Незгода Учасника з будь-яким рішенням UCBI II / USAID та Організатора вважається відповідно до цих Правил відмовою Учасника від участі в Конкурсі. Відмова Учасника від участі в Конкурсі спричиняє дискваліфікацію Учасника та неможливість стати переможцем Конкурсу.

11.9. У разі визнання будь-якого положення цих Правил недійсним всі інші положення залишаються чинними.
Організатор:

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «МЕДІА РЕСУРСИ МЕНЕДЖМЕНТ»,
вул. Закревського, 22, м. Київ, 02222, Україна
Тел.: +380 (44) 459 46 10
www.mrm.ua