PITCH UA 2 переходить в онлайн. Та приводить із собою Голлівуд!
Конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 2 анонсує серію відкритих онлайн-інтерв'ю «Розмови з Голлівудом», до яких долучаться відомі продюсери, режисери та сценаристи зі США.
10 квітня закінчився прийом заявок на участь у фіналі конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2, організованого компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Понад два тижні міжнародне експертне журі ретельно розглядатиме всі подані заявки, аби 27 квітня оголосити на офіційному сайті конкурсу перелік проєктів-фіналістів, автори яких матимуть змогу презентувати їх особисто перед експертами та широким загалом на фінальному пітчингу, що відбудеться 12 травня 2020 року.

Проте, карантинні обмеження, запроваджені в Україні, вимушено позначилися на форматі проведення конкурсу – й, зокрема, його фіналу. Отже – PITCH UA 2 переходить в онлайн!

Заключний пітчинг, на якому фіналісти PITCH UA 2 особисто представлятимуть свої проєкти журі, до складу якого увійдуть представники UCBI II/USAID та запрошені експерти, відбудеться у форматі Zoom-конференції, а усі охочі зможуть вільно подивитися трансляцію заходу на YouTube.

Та є ще одна новина – новий онлайн-формат дозволив PITCH UA 2 розширити межі та додати нову спеціальну програму, що дозволить представникам української аудіовізуальної індустрії провести карантинний час із користю. А саме – серію онлайн-інтерв'ю «Розмови з Голлівудом», участь у яких братимуть провідні американські продюсери, режисери та сценаристи.
Модераторами цих щотижневих зустрічей стануть члени журі PITCH UA 2 – Адам Сігел (Adam Sigel) і Джош Вайнсток (Josh Weinstock).

Адам Сігел (Adam Sigel)

Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.

Джош Вайнсток (Josh Weinstock)

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.
Інсайдери центру світової кіноіндустрії, Адам и Джош особисто обрали 7 спеціальних гостей із Голлівуду, що поділяться з українськими колегами своїм професійним досвідом. «Розмови з Голлівудом» вестимуться про все: про секрети майстерності, про особистий досвід успіху та поразок, про роботу в різних форматах контенту та в різних жанрах, про антикризові рішення для кіноіндустрії в умовах карантину. Та, безумовно, – про те, як робити якісний та цікавий соціально вагомий контент: як висвітлити у своєму проєкті важливу ідею таким чином, аби вона засяяла та допомогла змінити світ на краще.

Усі охочі матимуть змогу слідкувати за «Розмовами з Голлівудом» за допомогою live-трансляції на YouTube каналі проєкту. А для учасників фінального етапу PITCH UA 2 передбачено спеціальну опцію: вони матимуть змогу приєднатися до кожної розмови у форматі Zoom-конференції та у блоці «питання-відповіді» у відеорежимі особисто задати свої запитання голлівудським експертам.

Серія інтерв'ю PITCH UA 2 триватиме шість тижнів: «Розмови з Голлівудом» відбуватимуться щовівторка о 18:00, з 21 квітня до 26 травня*, та матимуть синхронний переклад на українську мову.

Щотижня ведучі представлятимуть нам нового гостя – ім'я кожного буде оголошено за декілька днів до його інтерв'ю.

Долучитися до YouTube-трансляції можна абсолютно вільно та безкоштовно – треба лише попередньо зареєструватися на сторінці «Розмов з Голлівудом». Листи-запрошення з посиланнями на трансляцію будуть надсилатися зареєстрованим учасникам в день ефіру.

Отже – слідкуйте за нашими новинами та долучайтеся до «Розмов з Голлівудом»: буде цікаво й корисно!

* У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно слідкуйте за інформацією про кожне наступне інтерв'ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.