PITCH UA
BE CREATIVE
BE UKRAINIAN
Конкурс аудіовізуальних проектів, присвячених темі формування багатонаціональної української ідентичності громадянського суспільства
Розкажіть про себе
Багатьох людей ці слова ставлять у глухий кут. Про що саме говорити? Адже кожен з нас – унікальна єдність безлічі різних рис. І чи не кожна з них заслуговує на окрему розповідь. А якщо попросити нас розказати про свою країну? Здається, складнощі будуть ті самі: стільки різних спільнот, культур, націй, мов, – що ж обрати?
PITCH UA – конкурс аудіовізуальних проектів, присвячених темі формування багатонаціональної української ідентичності громадянського суспільства, – обирайте те, про що хочеться говорити саме вам.

Покажіть ту особливість України, якою ви пишаєтесь. Розповідайте про ті спільні цінності та ідеали, становлення яких, на вашу думку, сприятиме незалежності, соціальному розвитку та економічному прогресу нашої держави. Розкажіть історії тих людей, що сьогодні змінюють країну так, аби вона була кращою завтра.

Оберіть будь-який формат – документального або драматичного серіалу чи фільму, телепрограми або циклу програм, анімаційного проекту, веб-серіалу тощо.
Доведіть, що здатні розповісти свою історію про Україну всій Україні – маєте для цього творчі й технічні можливості.
Станьте одним з переможців PITCH UA та отримайте до 60% фінансування на реалізацію свого проекту! Кошти надаються абсолютно вільно – без зобов'язань їх повернути та без жодних зазіхань на ваші авторські права на кінцевий продукт.
Хто?

Конкурс PITCH UA організовано компанією Media Resources Management (MRM) на замовлення Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI).

Хто це?
Для кого?

До участі в конкурсі запрошуються продюсери – громадяни України, а також творчі колективи та продакшн-компанії, зареєстровані в Україні.

Які ще вимоги?
Коли?

Конкурс матиме кілька етапів та триватиме з 11 березня до 14 червня 2019 року. Проекти-переможці, обрані міжнародними експертами, мають вийти в ефір до квітня 2020 року.

Етапи конкурсу
Заради чого?

Переможці (5-7 проектів) отримають до 60% вартості продакшну: максимум на проект – до $250 тис. Ці кошти не потрібно повертати, а сама участь у пітчингу – безкоштовна.

Детальніше
PITCH
UA
свою ідею
просто зараз!
Curiosity about life in all its aspects, I think, is still the secret of great creative people.
Які суспільні цінності має транслювати проект для PITCH UA?
Головна ціль конкурсу – знайти проекти, що найкращим чином здатні показати єдність України в її різноманітності. А отже історії, котрі вони розповідатимуть, повинні:
1
Посилювати відчуття єдності багатонаціонального та мультикультурного громадянського суспільства в Україні
2
Сприяти формуванню позитивного ставлення до різноманітності як суспільної категорії
3
Доносити до широкої аудиторії інформацію про позитивні тенденції та досягнуті результати демократичних змін в нашій державі
4
Відстоювати важливість людської особистості – основи та базової цінності українського суспільства
5
Підкреслювати значимість персонального внеску кожної людини у процес позитивних змін – як змін власного життя, так і життя всієї країни
Які вимоги до конкурсних проектів?
Аудіовізуальні проекти, що подаються на конкурс PITCH.UA, можуть належати до будь-яких жанрів, – драматичні серіали, документальні фільми та телепрограми, анімація, проекти для вебу тощо.

Більш того – вони навіть не обов'язково мають бути абсолютно новими: наприклад, можна подати на конкурс наступний сезон серіалу або спеціальний випуск вже існуючої передачі.

Проте, майбутні переможці конкурсу повинні слідувати деяким важливим вимогам. Зокрема:
Продюсери мають довести свою здатність забезпечити решту бюджету проекту. Нагадаємо: UCBI готова надати до 60% необхідного фінансування загальною сумою до $250 тис. на один проект (фінальна сума може бути меншою, але не більшою).
На завершальному етапі конкурсного відбору необхідно засвідчити готовність телеканалу з національним покриттям, всеукраїнської дистрибуторської компанії або великої інтернет-платформи транслювати ваш проект (доказом цього є, наприклад, підписана угода про наміри).
Продюсери проектів-переможців за допомогою вищевказаної угоди мають гарантувати, що готовий продукт вийде в ефір в період до квітня 2020 року включно, проте – не під час передвиборчої парламентської кампанії (28 липня—27 жовтня 2019 року).
Як відбуватиметься конкурс?
Проект PITCH UA загалом триватиме три місяці та складатиметься з декількох етапів.
11 березня
Офіційний старт проекту
PITCH.UA розпочнеться одноденним івентом, в рамках якого відбудеться детальна презентація проекту – його цілей, умов, критеріїв відбору, а також – практичний семінар за участі міжнародного експерта. Даний семінар буде присвячено темі виробництва соціально значущого контенту. В рамках семінару спікер поділиться власним досвідом та закордонними кейсами подібних проектів. Цей виступ та комунікація в форматі «питання–відповідь» дозволять учасникам заходу краще зрозуміти, який саме контент шукають організатори конкурсу, а також – оцінити, наскільки їхні проекти відповідають цим вимогам.

Захід відкритий для усіх охочих: вхід вільний – за умови попередньої реєстрації.

Місце та час івенту
11 – 22 березня
Прийом заявок першого етапу
Аби зареєструвати свій проект на участь в PITCH UA, продюсери мають заповнити просту аплікаційну online-форму, що зокрема включає в себе інформацію про продюсера та опис проекту. Важливо, що на даному етапі наявність попередньої угоди про трансляцію не є обов'язковою.
5 квітня
Оголошення шорт-ліста першого етапу
Після ретельного аналізу поданих заявок, журі, до складу якого увійдуть представники UCBI та зарпошені міжнародні експерти, оголосить шорт-ліст з 30 проектів, котрі якнайкраще відповідають творчим та технічним вимогам конкурсу.
22 квітня
Докторінг проектів з шорт-лісту
Мета цього одноденного івенту – дати учасникам конкурсу чітке розуміння того, яких коректив потребує їхній проект, аби ще влучніше відповідати концепції PITCH.UA. Задля цього представники UCBI і запрошені експерти проведуть спеціальний публічний воркшоп, в рамках якого дадуть потенційним фіналістам свої рекомендації щодо вдосконалення їхніх ідей.

Місце та час івенту
22 квітня – 24 травня
Прийом заявок для фінального відбору
Після врахування рекомендацій експертів, учасники подають фінальну заявку заявку, що має містити розширений пакет документів. А саме: деталізований опис проекту українською та англійською мовою (напр.: сценарій фільму / сценарій першого епізоду серіалу / сценарій та структура першого епізоду неігрового проекту / інше); угоду з національним телеканалом чи дистрибуторською компанією чи великою веб-платформою про згоду демонструвати проект; деталізований пакет документів стосовно авторських прав, виробничої та продюсерської команди, а також особи чи компанії, яка юридично є отримувачем коштів, інше. З детальним переліком документів для подачі заявки для фінального відбору можна ознайомитись в правилах PITCH UA. Лише повний і коректний пакет документів є підставою для розгляду заявки та можливого проходження проекту на фінальний пітчинг.
7 червня
Фінальний пітчинг
Цього дня всі фіналісти PITCH UA особисто представлятимуть свої проекти журі у складі представників UCBI та запрошених експертів. В своєму виступі пошукачі мають повну свободу: можуть використовувати презентації, фото, відео, долучати запрошених гостей – робити все, що вважають за потрібне, аби розповісти про проект найкращим чином.

Місце та час івенту
14 червня
Визначення переможців конкурсу PITCH UA
Протягом тижня після фінального пітчингу члени журі обговорюватимуть представлені проекти, й вже 14 червня оголосять, чиї ж ідеї вразили їх найбільше.

Журі визначить до 5-7 проектів-переможців, які отримають фінансування від UCBI.
Про організаторів
Media Resources Management – українська медіаконсалтингова та івент-компанія, широко знана як досвідчений організатор багатьох профільних подій у галузі аудиовізуальної індустрії. Зокрема – заходів міжнародного рівня: таких як медіафорум KYIV MEDIA WEEK та конкурсу форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS.
MRM
Організатор
лорем іпсум
USAID
За підтримки

Чому PITCH UA – це конкурс саме для вас?

Ви – професіонал аудіовізуальної індустрії, котрий знає, як розмовляти з аудиторією, аби достукатися і до її розуму, і до серця
Ви впевнено рухаєте свою справу вперед і здатні самостійно знайти частину коштів для реалізації власного проекту
Ви бачите Україну державою з сильним і вільним громадянським суспільством, де конструктивно співіснують різні спільноти, нації та культури, а людина є найвищою цінністю
Ви маєте ідею проекту, який здатен зробити свій внесок в становлення такого суспільства
PITCH UA: розкажіть про Україну – розкажіть про себе!

Адже ми впевнені: вам є, що розповісти.