BE CREATIVE
BE UKRAINIAN
Конкурс соціально вагомого контенту
про єдину та різноманітну Україну
PITCHUA
За підтримки
Організатор
У співпраці з
Мета конкурсу PITCH UA
Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей.
Четвертий сезон конкурсу стартує зовсім скоро!

16 грудня 2021 року відбудеться офіційне відкриття PITCH UA 4, де організатори оголосять теми, оновлені умови участі та етапи реалізації конкурсу. Детальніше читайте тут.

Стежте за анонсами PITCH UA 4 на Facebook-сторінці конкурсу, а також підписуйтесь на новини за лінком нижче, аби не проґавити важливі дедлайни.
Підпишіться на нашу email-розсилку, щоб першими дізнатися про новини PITCH UA
Конкурс виконується за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)
В основі здійснення TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення опірності української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.
Організатор – Media Resources Management (MRM)
Media Resources Management – українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги у сфері медіа та ентертейменту. MRM – досвідчений організатор багатьох профільних подій у галузі аудіовізуальної індустрії, включно з такими заходами міжнародного рівня як щорічний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та конкурс форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS.