Майстер-класи про мистецтво сценарію від голлівудських скрипт-райтерів презентує Освітня платформа PITCH UA
Спікерами стануть відомі голлівудські експерти, які розкажуть про свій досвід та універсальні правила сторітеллінгу, про те, як хороший сценарій зробити блискучим, як створювати захопливі сюжети на перетині різних жанрів та інтегрувати соціально вагомі ідеї в єдину драматичну лінію. Після кожного майстер-класу глядачі зможуть поставити свої запитання експертам.

Майстер-клас «Опанувати структуру сценарію: голлівудський підхід»

Спеціальні гості:

Дейлін Родрігес (США) – виконавча продюсерка телесеріалу «Королева півдня», авторка сценаріїв багатьох відомих серіалів серед яких «Теорія брехні», «Я - негарна Бетті» (в адаптації «Не народися вродливою»).

Кріс Спарлінг (США) – автор сценаріїв низки успішних кінострічок, зокрема «Гренландія» (2020), «Темні коридори» (2018), «Море дерев» (2015).

(у запису)

Модератори: Джош Вайнсток (США) – номінант на премію Emmy, засновник студії Sea Smoke Entertainment та Адам Сіґел (США) – контент-стратег, сценарист та продюсер.

Глядачі дізнаються про процес побудови структури оповіді та розвитку характерів персонажів: класична триактна структура, сюжетні лінії АВС та арки персонажів – від комедій до драм. Експерти розкажуть про власні методи роботи над сценарієм, а модератори бесіди визначать їх спільні риси та проаналізують ключові елементи.

Майстер-клас «Як зробити сюжет актуальним – соціальні меседжі в різних жанрах контенту»

Спеціальний гість:

Майкл Даґґан (США) – сценарист та телепродюсер, який працює в індустрії понад 40 років. У його портфоліо – робота над відомими телесеріалами, серед яких – «Закон і порядок», «Поліція Маямі», «Земля 2», «Блюз Гілл-стріт», «Грімм».

(у запису)

Модератори: Адам Сіґел, Джош Вайнсток.

Історично склалося, що телевізійні шоу розкривали актуальні соціальні проблеми. Набувши популярності у Голлівуді, комбіновані жанри дозволили розповідати історії з глибоким соціальним змістом. Майкл Даґґан розкаже про досвід роботи з відомими телепродюсерами, а також про роботу в якості шоураннера над серіалами, в сюжети яких він інтегрував соціальні та політичні теми.

Дати проведення майстер-класів будуть оголошені додатково.

Освітня платформа PITCH UA – просвітницький проєкт від організаторів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що має на меті створити можливості для вдосконалення майстерності українських творців контенту та надати безкоштовний доступ до світових практик інтеграції соціально вагомих тем у кіно, на ТБ та у цифровому сегменті.
Організатор проєкту – медіаконсалтингова компанія Media Resourсes Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.

Дізнайтеся більше про Платформу заплановані семінари, а також підпишіться, щоб отримувати запрошення на заходи, конспекти та записи лекцій, на сайті: