BE CREATIVE
BE UKRAINIAN
Конкурс соціально вагомого контенту
про єдину та різноманітну Україну
PITCHUA3
За підтримки
Організатор
У співпраці з
Мета конкурсу PITCH UA 3
Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей.
Теми проєктів для участі в конкурсі
На головну
Для того, аби допомогти аплікантам зорієнтуватися в темах конкурсу, організатори зібрали соціологічні дослідження, які стали підґрунтям для формування тематичних блоків, та провели інтерв'ю з експертами кожної сфери.
У підготовці проєктів для конкурсу вас можуть надихнути також наші Розмови з Голлівудом: навесні 2020 року провідні експерти PITCH UA Адам Сігел та Джош Вайнсток поспілкувалися із зірковими американськими продюсерами, які працюють з HBO Netflix, ABC, FOX, CBS, Fremantle, Discovery, National Geographic та іншими медіагігантами. Про те, як соціально вагомі ідеї інтегрувати у різні формати розповідають майстри своєї справи, адже в їхніх портфелях – робота над серіалами True Detective («Справжній Детектив»), Westworld («Край «Дикий Захід»), Sharp Objects («Гострі Предмети»), Game of Thrones («Гра Престолів»), Grey's Anatomy («Антатомія Ґрей»), Sense8 («Восьме чуття» ), Ugly Betty («Погануля Бетті») та численними іншими, не менш знаковими проєктами.
Особливості участі в PITCH UA 3

Ідеї, що подаються на конкурс, повинні:
 • посилювати відчуття єдності багатонаціонального та мультикультурного громадянського суспільства в Україні;
 • сприяти формуванню позитивного ставлення до різноманітності як суспільної категорії;
 • доносити до широкої аудиторії інформацію про позитивні тенденції та досягнуті результати демократичних змін у нашій державі;
 • відстоювати важливість людської особистості як основи та базової цінності українського суспільства;
 • підкреслювати значимість персонального внеску кожної людини в процес позитивних змін — як змін власного життя, так і життя всієї країни.
Аудіовізуальні проєкти, що подаються на конкурс PITCH UA 3, можуть належати до будь-яких жанрів та видів — серіали, документальні проєкти, телешоу, анімація, фільми, соціальна реклама, вебсеріали, кросплатформенні проєкти тощо.

До участі в конкурсі приймаються нові проєкти, що знаходяться на стадії ідеї, розробки чи виробництва. При цьому метою продюсера, що подається на конкурс PITCH UA 3, може бути як запит на співфінансування виробництва усього аудіовізуального проєкту (повного циклу програм, всіх епізодів серіалу, усього фільму тощо), так і на повне фінансування девелопменту проєкту, включно з виробництвом пілотного епізоду серіалу чи шоу.

Взяти участь у конкурсі можуть продюсери — громадяни України, зареєстровані як ФОП, а також продакшн-компанії, зареєстровані в Україні.
Як оцінюватимуться проєкти-учасники PITCH UA 3?

На кожному етапі проєкти, що будуть подані до участі в конкурсі, розглядатимуться на їх відповідність критеріям відбору. А саме:
 • Чи достатньо чітко та ефективно запропонована концепція артикулює меседжі, що повинні вирішувати одну з проблематик, які були анонсовані на конкурсі PITCH UA 3?
 • Чи співпрацює автор ідеї з експертами за даною тематикою?
 • Який досвід компанії у сфері виробництва аудіовізуального контенту?
 • Чи має даний концепт чітко сформульовану цільову аудиторію та чи є розуміння способів охоплення даної цільової аудиторії?
 • Співфінансування – чи є підтвердження того, що дана ідея має фінансову підтримку з інших джерел, таких як донорська допомога, державні інституції чи з приватного сектору.
 • Інше.
Детальніше про критерії відбору та їх пріоритетність на кожному етапі конкурсу в Правилах конкурсу.

Визначення відповідності цілям та критеріям конкурсу, а також рішення щодо його проміжних та фінальних результатів буде здійснюватися на основі голосування експертного журі. До його складу увійдуть представники профільних міністерств та організацій, українські та міжнародні медіаексперти, експерти у відповідних сферах, що корелюють із тематиками конкурсу, представники TCA/USAID.
Чому варто взяти участь у конкурсі PITCH UA 3?

Усі учасники конкурсу отримають змогу оцінити власні сили й потенціал своїх креативних ідей та безкоштовно отримати цінні консультації від міжнародних експертів.
До роботи з учасниками PITCH UA 3 та аналізу їх проєктів залучатимуться локальні та міжнародні експерти різних індустрій, що забезпечить максимально професійний та широкий погляд на подані ідеї та дозволить удосконалити роботу над проєктами.

Усі заходи, організовані під час конкурсу (відкриття, докторинг-майстерня, фінальний пітчинг), є відкритими та абсолютно безкоштовними для відвідувачів. Тому всі, хто виношує певну ідею або вже працює над проєктом, який ми шукаємо, матимуть змогу послухати майстер-класи від міжнародних експертів, за чиїми плечима десятки успішно реалізованих проєктів.

Також учасники конкурсу, які пройдуть до другого етапу, в межах 3-денної докторинг-майстерні отримають персональні консультації з міжнародними експертами з доопрацювання своїх проєктів.

Проєкти-переможці конкурсу зможуть отримати співфінансування виробництва усього аудіовізуального проєкту (повного циклу програм, всіх епізодів серіалу, усього фільму тощо) або повне фінансування девелопменту проєкту, включно з виробництвом пілотного епізоду серіалу чи шоу.
Конкурс виконується за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)
В основі здійснення TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення опірності української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.
Організатор – Media Resources Management (MRM)
Media Resources Management – українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги у сфері медіа та ентертейменту. MRM – досвідчений організатор багатьох профільних подій у галузі аудіовізуальної індустрії, включно з такими заходами міжнародного рівня як щорічний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та конкурс форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS.