Фінал PITCH UA 2: пітчинг, думки експертів і «Розмови з Голлівудом»
12 травня на нас чекає дуже насичений і цікавий день, коли кожен з фіналістів PITCH UA 2 доводитиме, що саме його проєкт заслуговує на перемогу

Відкритий фінальний пітчинг конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2, організованого компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбудеться у форматі Zoom-конференції, котра доповнюватиметься YouTube-трансляцією.

Захід розпочнеться 12 травня об 11:00 зі вступного слова організаторів конкурсу – керівника медіа напрямку UCBI II Віри Костенко-Кузнєцової і директора компанії MRM Катерини Удут. Також своїми думками щодо важливості конкурсу та побажаннями успіху його учасникам поділяться представники установ, безпосередньо зацікавлених у тому, аби якісного та цікавого українського контенту ставало дедалі більше – виконуюча обов'язки Директора місії USAID в Україні Сьюзан Кутор (Susan Kutor), голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук та виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів.

А після вступного слова, об 11:30, власне, розпочнеться пітчинг, коли автори 17 проєктів різних жанрів, що пройшли до фіналу, особисто презентуватимуть їх експертам і широкому загалу.

За структурою пітчингу на кожен проєкт передбачено 15 хвилин: половину цього часу автор представлятиме свою ідею, а другу половину відведено запитанням і коментарям експертів.

Проєкти презентуватимуться чотирма блоками, кожен з яких вестиме окремий експерт – член журі конкурсу, який опікувався представленими у блоці проєктами на докторинг-майстерні PITCH UA 2. А саме: шоуранер Віктор Пьонтковскі (Wiktor Piątkowski), медіаекспертка Кара Вейман (Kara Wayman), контент-стратег Адам Сігел (Adam Sigel) та продюсер Джош Вайнсток (Josh Weinstock).

Також у складі експертного журі, яке слідкуватимете за усіма презентаціями проєктів протягом дня та братиме активну участь у секції Q&A, представники USAID/UCBI II, а саме: Шадрак Людеман (Shadrach Ludeman) – представник USAID/OTI в Україні, Тера Ярох (Terah Yaroch) – заступник представника USAID/OTI в Україні, Орен Мьорфі (Oren Murphy) – регіональний радник USAID/OTI, Катерина Чернолуцька – експерт з розвитку медіа проєктів UCBI, та Віра Костенко-Кузнєцова.

Пітчинг триватиме до 16:30 (з годинною перервою на обід – з 13:30 до 14:30), а закінчиться сесією запитань і відповідей, під час якої учасники конкурсу та експерти зможуть додатково прояснити деталі та нюанси проєктів.

Далі учасники та онлайн-гості матимуть час перепочити, аби згодом, вже о 18:00 того ж дня, долучитися до спеціальної програми PITCH UA 2 «Розмови з Голлівудом». Хоча ця подія є окремою, але водночас її можна розглядати як символічне резюме конкурсу, адже цього разу до «Розмов з Голлівудом» приєднається гостя, яка спеціалізується саме на створенні соціально вагомого й водночас розважального контенту з душею та сенсом, – співзасновниця та головна креативниця відомої американської студії SoulPancake Голріз Люсіна (Golriz Lucina).

Отже, 12 травня – день, який варто позначити у календарі всім, хто хоче наживо побачити процес народження контенту, який згодом допомагатиме змінювати країну на краще, та почути думки експертів, котрі точно знають, як такий контент створювати.

Вільно долучитися до фінального онлайн-пітчингу PITCH UA 2 мають змогу усі охочі. Все, що для цього потрібно, – попередньо зареєструватися.
А дізнатися, які з представлених на пітчингу проєктів зрештою стали переможцями та отримають можливість фінансування від UCBI II/USAID (відповідно до дійсних Правил конкурсу), ми зможемо 22 травня, коли їх буде офіційно оголошено на сайті PITCH UA 2.