Докторинг проєктів PITCH UA 3: відеопрезентації півфіналістів вже онлайн!
23 лютого докторинг-майстерня PITCH UA 3 розпочинає свою роботу: протягом тижня 76 авторських груп отримають індивідуальні консультації дев'яти міжнародних експертів. Ментори формують свої рекомендації відповідно до мети конкурсу, попередньо ознайомившись із проєктними заявками та відео-презентаціями, які підготували півфіналісти.

Відео-презентації проєктів ІІ етапу доступні для перегляду усім охочим: на YouTube каналі конкурсу розміщено5-хвилинні пітчі, у яких автори розкривають ідею, концепцію, формат, а також соціальний меседж їхніх проєктів, що відповідає одній із чотирьох тематик, присвячених позитивній наративізації реформ в Україні, питанням об'єднавчого досвіду та ідентичності, довірі до медіа, а також збільшенню інформаційної стійкості в Україні. Докторинг-сесії відбудуться у закритому форматі.

Ознайомитися з відеопрезентаціями можна на YouTube-каналі PITCH UA. Для зручності перегляду в описі до відео міститься перелік проєктів з інтерактивними таймкодами.

Шорт-лист проєктів, які пройшли у півфінал PITCH UA 3

Міжнародні експерти PITCH UA 3

Після докторингу, до 28 березня, триватиме прийом фінальних заявок, у яких учасники, крім повного пакету документів, нададуть розширений опис проєктів із урахуванням порад експертів щодо їхнього вдосконалення.

Перелік проєктів, які проходять до фіналу конкурсу, буде оголошено 12 квітня. А 20 квітня відбудеться відкритий онлайн пітчинг, де фіналісти представлять свої проєкти журі, до складу якого увійдуть представники профільних міністерств й організацій України, Проєктів USAID TCA та UCBI, а також запрошені експерти.

Імена переможців третього сезону PITCH UA, які отримають фінансову та подальшу експертну підтримку для втілення своїх проєктів, буде оголошено 29 квітня.

Конкурс організовує компанія Media Resourсes Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.
Стежте за новинами PITCH UA 3 на офіційному сайті та Facebook-події конкурсу.