Докторинг-майстерня PITCH UA 2: де, коли, з ким і для чого
Оголошено пул міжнародних експертів, які працюватимуть разом з учасниками другого етапу конкурсу соціально вагомого контенту над вдосконаленням їхніх проєктів
У понеділок, 2-го березня, стартує другий етап конкурс соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2, організованого компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Другий етап розпочнеться з докторинг-майстерні проєктів з шорт-листа конкурсу, мета якої – дати учасникам чітке розуміння того, яких коректив потребує їхній проєкт, аби влучніше відповідати концепції PITCH UA 2.

Докторинг-майстерня складатиметься з двох блоків – відкритої пітчинг-сессії учасників конкурсу (2 березня) та закритих індивідуальних консультацій з міжнародними експертами (3–5 березня).

Під час пітчингу 33 переможці першого етапу конкурсу презентуватимуть свої проєкти членам журі та вільним слухачам, а також на заході відбудеться майстер-клас з оформлення бюджету проєкту згідно вимог USAID, що є обов'язковим для подачі основного пакету документів на етапі фінального відбору. Безкоштовно відвідати цю подію мають змогу усі охочі – за умови попередньої онлайн-реєстрації. І зареєструватися варто, адже в якості міжнародних експертів PITCH UA 2 до Києва приїдуть знані фахівці аудіовізуальної індустрії, дізнатися про чий досвід у створенні соціально вагомого контенту однозначно буде цікаво на корисно усім, хто дотичний до цієї сфери. Отже, хто ж вони – міжнародні експерти PITCH UA 2?

Кара Вейман (Kara Wayman)

Має 21-річний досвід у сфері міжнародного розвитку в програмах USAID та ООН і понад 7 років у медіа, де вона займалася різноманітними задачами – від розробки ідей до постпродакшену проєктів для NBC, HBO, Netflix, MSNBC, Oprah Winfrey Network та Discovery. В доробку Кари також робота над документальними фільмами, номінованими на «Оскар».

Джош Вайнсток (Josh Weinstock)

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як номінант Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.

Віктор Пьонтковскі (Wiktor Piątkowski)

Шоуранер, сценарист та продюсер з Варшави, Польща. Керує незалежним продакшном Bahama Films. Член продюсерського об'єднання Dirty Dozen Collective, Польської асоціації кінематографістів та Польської асоціації сценаристів. В продюсерському та творчому доробку Віктора такі проєкти як: перший польський серіал для HBO – Wataha, веб-серіал Just Push Abuba, історичний серіал Wartime Girls та інші.

Адам Сігел (Adam Sigel)

Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Відкрита докторинг-майстерня PITCH UA 2 за участі міжнародних експертів відбудеться 2-го березня в «Освіторії» (м. Київ, вул. Московська, 2). Захід розпочнеться о 9:20 (реєстрація з 8:30). Аби отримати можливість потрапити на подію, необхідно попередньо зареєструватися.
Детальна програма заходу:
«Етап докторингу є дуже важливим для учасників PITCH UA 2. Адже його мета – надати конкурсантам максимум корисної інформації та практичних рекомендацій щодо вдосконалення їхніх проєктів. А від того, наскільки учасники дослухаються до порад експертів і доопрацюють згідно них свої заявки, залежатиме подальша доля їхніх робіт у конкурсі та можливість отримати фінансування на реалізацію цих ідей. І ми раді, що до роботи над обраним проєктами будуть залучені такі визначні імена, і з нетерпінням чекаємо наступного тижня, щоб привітати їх у Києві», – коментує Катерина Удут, директорка компанії MRM.
Прийом доопрацьованих за результатами докторингу проєктів для фінального етапу PITCH UA 2 розпочнеться вже 5-го березня. З переліком обов'язкових для подачі на фінальному етапі документів можна ознайомитися в Правилах конкурсу.