Півфіналісти PITCH UA отримали цінні поради від експертів
23 квітня відбувся спеціальний захід для авторів 27 проектів з шорт-листа конкурсу PITCHUA
Під час докторинг-майстерні команди змогли вперше представити свої проекти запрошеним міжнародним експертам та широкій аудиторії глядачів у формі пітчу. Крім того, члени журі протягом трьох днів спілкувалася з учасниками під час особистих зустрічей та давали їм цінні рекомендації щодо вдосконалення їх проектів, аби вони якнайкраще відповідали творчим та ідейним цілям конкурсу.
Запрошені експерти діляться своїми враженнями:

Метью ван де Вельде (Mathieu Van de Velde), креативний продюсер, Франція: «Я дуже задоволений тим, як проходить конкурс – всі проекти дуже якісні та актуальні для сучасної України. Також я вражений тим як команди їх представляють – відчувається, як автори ними горять та вкладають душу».

Адам Сігел (Adam Sigel), контент-стратег, сценарист та продюсер із США: «Сьогодні ми побачили прекрасні проекти – вони дуже різні, але їх всіх об'єднує пристрасть, з якою автори їх розробляють. Це дуже крутий досвід для всіх нас».

Пітер Хеллер (Peter Heller), викладач кінофакультету Університету Академії мистецтв Сан-Франциско (США): «На докторинг-майстерні ми побачили дуже різних людей з різноманітними проектами. Всі вони різні за віком та досвідом – від новачків до серйозних професіоналів телевізійної сфери. Мені дуже сподобалося з усіма ними поспілкуватись».

Орен Мерфі (Oren Murphy), регіональний радник USAID/OTI, США: «Мене дуже вразила якість представлених проектів та креативність авторів. А ще – кількість людей, які прийшли просто послухати, поспілкуватися та надихнутися для подальшої роботи».

Бажаємо всім командам плідної роботи та нагадуємо, що розпочався прийом заявок для фінального відбору конкурсу PITCH UA, який триватиме до 17 травня.

Фотозвіт докторинг-майстерні 23 квітня можна проглянути тут.

Слідкуйте за подальшими новинами PITCH UA на офіційному сайті www.pitchua.com.