ВИЗНАЧЕННЯ

Конкурс — Конкурс із назвою PITCH UA з пошуку ідей аудіовізуальних робіт будь-якої форми та жанру, що відповідають його темі та цілям, з метою їх подальшого доопрацювання, часткового фінансування виробництва та реалізації для показу на території України.

Організатор Конкурсу — Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «МЕДІА РЕСУРСИ МЕНЕДЖМЕНТ» (далі — «Організатор» або «МРМ»). Організатор забезпечує проведення Конкурсу у порядку та в строки, встановлені цими Правилами та згідно з чинним законодавством України.

Конкурс проводиться за підтримки проекту Зміцнення Громадської Довіри (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID (далі — «USAID»). Лише USAID приймає рішення щодо проміжних та фінальних результатів Конкурсу, регламентує та здійснює фінансування проектів-переможців Конкурсу.

Інтернет-сторінка Конкурсу— веб-сторінка Конкурсу на сайті: www.pitchua.com.


ТЕМА КОНКУРСУ


Багатонаціональна українська ідентичність громадянського суспільства, що базується на загальних цінностях та ідеалах як основа незалежності, соціального розвитку та економічного прогресу України.


ЦІЛІ КОНКУРСУ

Пошук та стимулювання виробництва аудіовізуального контенту загальнонаціонального значення та масштабу, що:

 • Підсилить підтримку та єдність багатонаціонального та багатокультурного громадянського суспільства в Україні;
 • Зміцнить позитивне ставлення та суспільне визнання різноманіття та єдності в Україні;
 • Підвищить обізнаність аудиторії про позитивні тенденції та досягнуті результати, що стали можливими завдяки системним демократичним змінам в Україні;
 • Зафіксує цінність людської особистості — як основи та базової цінності українського суспільства;
 • Змусить задуматися про особистий внесок громадянина у досягнення позитивних змін в житті країни і в своєму житті.


УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

До участі у Конкурсі приймаються проекти усіх видів та жанрів аудіовізуального контенту без обмежень, що відповідають цілям Конкурсу, та в результаті своєї реалізації будуть показані максимальній кількості громадян України до квітня 2020 року одним або декількома із наступних способів:

 • трансляція на загальнонаціональному телеканалі, що є учасником дослідження ТВ панелі Nielsen; при тому проект має відповідати цільовій аудиторії та програмній концепції телеканалу, а його прем'єрний показ має відбутися у часовому проміжку з 7:00 до 10:00 або з 18:00 до 23:00 у будні, або з 09:00 до 23:00 у вихідні. На розсуд Організатора, можуть бути прийняті заявки, що передбачають прем'єрний показ проекту у іншому часовому проміжку робочого дня, за умови подання учасником аргументованого обґрунтування щодо відповідності часу показу проекту його цільовій аудиторії;
 • показ у кінотеатрах з розписом не менше ніж на 80 екранів по всій території України; демонстрація протягом першого тижня має відбуватись не менш ніж один раз на день з 19:00 до 23:00 у будні та/або з 12:00 до 23:00 у вихідні дні;
 • трансляція на online-платформах - агрегаторах відеоконтенту (OTT-платформах та/або YouTube-каналах із кількістю підписників не менш ніж 10 000) на території України.


Подані до участі у Конкурсі проекти будуть розподілятися на такі основні категорії:

 • Телевізійний проект (призначений для показу на загальнонаціональних телеканалах)
 • Повнометражний проект (для кінотеатрального прокату на території України)
 • Web-проект (для виходу на online-платформах).

Подані до участі у Конкурсі проекти можуть бути на будь-якій стадії готовності: від абсолютно нової ідеї в розробці, до нового сезону вже показаного в ефірі телеканалу проекту.

Учасники, що подають проекти до участі в Конкурсі, повинні мати та підтвердити фінансову спроможність профінансувати проект в частині, що не покривається USAID, на етапі подання Заявок № 2.


УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Учасником Конкурсу може бути громадянин України, зареєстрований як фізична особа-підприємець, платник єдиного податку 3-ї групи, або юридична особа, зареєстрована в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб якої, немає громадян держави-агресора.

Особа вважається Учасником Конкурсу після прийняття Організатором її Заявки на участь у першому етапі Конкурсу згідно з цими Правилами.

Один Учасник може надати для участі в Конкурсі необмежену кількість Заявок.

Територія проведення Конкурсу — Україна.


КЛЮЧОВІ ДАТИ ТА ЕТАПИ КОНКУРСУ
Етап І
Етап ІІ
Етап ІІІ
Кількість проектів-учасників, що увійдуть до шорт-листа, та пройдуть до кожного наступного етапу, визначатиме USAID із врахуванням загальної кількості поданих Заявок та їх відповідності цілям Конкурсу.


*Прийом заявок №1

На першому етапі потенційним учасникам Конкурсу слід подати правильно заповнену коротку електронну Заявку у формі, що розміщена на Інтернет-сторінці Конкурсу.

Усі інші заявки, звернення та листи, що будуть надіслані Організатору у будь-якій іншій формі, а також неправильно заповнені заявки не вважаються поданими та до розгляду не приймаються.

Прийом Заявок №1 стартує 18 березня та закінчується о 24:00 5 квітня 2019 року.


**Прийом заявок №2

На другому етапі Конкурсу буде відкрито прийом Заявок на подальшу участь у Конкурсі учасників, які потрапили до шорт-листа та були допущені до докторинг-майстерні.

Заявка №2 повинна включати:

 • Коротка заявка по формі, що буде розміщена на Інтернет-сторінці Конкурсу (українською та англійською мовами).
 • Пакет документів та розширену інформацію про проект (Матеріали та Додатки), а саме:
 • Синопсис проекту (стислий опис, історія, сюжет) та основні характеристики, що відрізняють його серед інших проектів цього виду та жанру українською та англійською мовами;
 • Повний сценарій українською та англійською мовами (для повнометражних фільмів);
 • Сценарій першого епізоду українською та англійською мовами (для багатосерійних проектів);
 • Сценарій та структура першого епізоду + опис структури всього сезону, українською та англійською мовами (для багатосерійних неігрових проектів);
 • Інформація про орієнтовний склад знімальної групи;
 • Договір про передачу чи відчуження виключних майнових авторських прав на сценарій проекту (засвідчена Учасником копія);
 • Статут Учасника юридичної особи (засвідчена Учасником копія);
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • Орієнтовний календарний план виробництва фільму, орієнтовні місця основних зйомок;
 • Кошторис виробництва проекту у форматі Excel у формі, розміщеній на Інтернет-сторінці Конкурсу;
 • Документ, що підтверджує наявність в Учасника відповідних коштів для фінансування проекту, яким може бути зокрема: документ, виданий банківською установою України, що підтверджує наявність на банківському рахунку Учасника грошових коштів у необхідному обсязі; або укладений з банком або іншим позичальником кредитний договір/договір позики, договір гарантії, в якому визначено обсяг необхідних коштів та строки їх отримання Учасником, або договір з інвестором, продюсером, виробником, включаючи договір про спільне виробництво фільму, що містить графік фінансування проекту, або договір з дистрибутором, демонстратором, у тому числі телерадіоорганізацією, що містить графік отримання Учасником коштів в необхідному обсязі;
 • Договір із загальнонаціональним телеканалом або дистрибутором, або online-платформою про розповсюдження проекту. Приклади/шаблони таких договорів можна завантажити на Інтернет-сторінці Конкурсу;
 • Інші документи та інформація, які Учасник вважатиме за необхідне додати до Заявки № 2.

Заявка №2 буде прийнята Організатором та передана на розгляд експертам USAID лише за наявності усіх перерахованих та правильно заповнених форм та документів.

Документи та матеріали, що учасник має додати до заявки, приймаються лише у повному обсязі (не частинами) у вигляді електронних документів (Word, Excel, PDF). Архів з усіма документами та матеріалами слід передати організаторам, скориставшись файлообмінником WeTransfer (https://wetransfer.com/), посилання для їх подальшого завантаження організаторами розміщується у відповідному полі електронної заявки.

Прийом Заявок №2 стартує 24 квітня та закінчується о 24:00 17 травня 2019 року.
РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

До фінального (третього) етапу Конкурсу будуть допущені проекти, що на думку USAID та запрошених незалежних експертів Конкурсу найбільш точно відповідатимуть його цілям. Учасники, проекти яких вийшли у фінал, повинні підтвердити можливість бути присутніми та представити свій проект особисто в фіналі Конкурсу, що відбудеться 10 червня 2019 року у місті Київ. За результатами пітчингів фіналістів, що відбудуться на фінальному заході, буде обрано переможців Конкурсу, перелік проектів-переможців буде оголошено 17 червня 2019 року на Інтернет-сторінці Конкурсу.

У результаті кожен проект-переможець отримає від USAID фінансування частини бюджету у розмірі до 250 000 $ і не більше ніж 60% заявленого бюджету на виробництво, USAID також здійснює нагляд за процесом виробництва проекту. В свою чергу кожен Учасник, проект якого оголошений переможцем, зобов'язується реалізувати проект та гарантує його демонстрацію (показ всього сезону чи циклу програм якщо мова йде про багатосерійний проект) широкому глядачеві до квітня 2020 року.

Переможці Конкурсу для отримання фінансування підписують договір з Кімонікс Інтернешнл Інк., яка в Україні має статус організації, що забезпечує реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), в якому визначаються умови фінансування, розповсюдження проекту та інші умови.

У випадку невиконання умов підписаного договору Кімонікс Інтернешнл Інк. має право не сплачувати останній платіж за договором та/або отримати у власність в повному складі всі виключні майнові права на проект.
ВАЖЛИВО

Всю відповідальність за правильність заповнення Заявок та Додатків, а також вірність поданих на Конкурс документів несе Учасник Конкурсу. Неправильно заповнені Заявки та документи, подані не в повному обсязі, документи, що не відповідають дійсності, не вважаються поданими згідно з умовами Конкурсу та до розгляду не приймаються.

Організатор на власний розсуд має право не розглядати проект в разі його невідповідності цілям Конкурсу. Також Організатор дискваліфікує проекти, які містять матеріали (висловлювання, дії тощо), що суперечать загальновизнаним моральним і культурним цінностям, включають в себе або припускають зміст сексуального, порнографічного характеру, розпалювання міжетнічної, релігійної, расової або національної ворожнечі, приниження особистості, суперечать законодавству України. Не допускаються до участі в Конкурсі проекти, які містять матеріали (висловлювання, дії тощо) політичного характеру.

Виявлення Організатором порушення кваліфікаційних вимог до Учасників веде до дискваліфікації Учасника або анулювання результатів Конкурсу щодо такого Учасника та розірвання укладеного договору з Кімонікс Інтернешнл Інк.

Визначення критеріїв відбору та оцінка проектів на відповідність зазначеним критеріям, а також дискваліфікація в разі невідповідності, здійснюється Організатором самостійно на його власний розсуд. Учасник не може впливати на рішення Організатора будь-яким іншим чином, окрім як шляхом подання Заявки та Додатків, що відповідають умовам цих Правил. Рішення Організатора про відповідність та/або про невідповідність умовам Конкурсу та/або про дискваліфікацію Учасника або проекту є остаточним і оскарженню не підлягає.

Учасники Конкурсу повинні підтвердити належність їм виключних майнових прав на проекти. Всі та будь-які об'єкти права інтелектуальної власності, включені в проекти, будь-то зображення, музика, торговельні марки тощо, повинні бути належним чином набуті Учасником Конкурсу та не мають порушувати авторські, суміжні, особисті немайнові, цивільні та інші права третіх осіб.

Надання підтримки проектам, що вийдуть у фінал, має бути затверджено у відповідності до правил та процедур USAID, що стосується певного типу угоди.

Проект не може демонструватися в період зі старту передвиборчої кампанії до парламентських виборів, 28 липня – 27 жовтня 2019 року, або у інший визначений строк, у разі дострокових парламентських виборів.

Підготовка Заявки № 2 та Додатків англійською мовою здійснюється за рахунок Учасників. Організатор не надає послуг з перекладу та не несе відповідальність за коректність перекладу.

Організатор і USAID на будь-якому етапі Конкурсу мають право залучати до роботи над поданими Заявками в якості експертів професіоналів з України та інших країн світу з різних сфер медіа індустрії чи інших профільних експертів з метою забезпечення різнобічних поглядів і оцінок під час розгляду поданих Заявок та проектів. Про хід розгляду Заявок та проектів Організатор та USAID не звітують перед Учасниками чи громадськістю.

Учасники, які проходять до кожного наступного етапу Конкурсу, будуть повідомлені про це заздалегідь за номером телефону чи на адресу електронної пошти, зазначеними в Заявці відповідного Учасника. Ці повідомлення міститимуть точний час і місце проведення наступного етапу та іншу важливу для Учасника інформацію стосовно участі у кожному наступному етапі Конкурсу. Також перелік Учасників і назви проектів, що проходять до кожного наступного етапу Конкурсу (включно з фіналом) буде опубліковано на Інтернет-сторінці Конкурсу.
ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Кожен Учасник Конкурсу гарантує, що йому належать усі майнові права інтелектуальної власності та/або отримані ним всі необхідні дозволи щодо наданих ним Матеріалів, необхідних для участі в Конкурсі, та надані Матеріали не порушують авторські, суміжні, особисті немайнові, цивільні та інші права третіх осіб. Учасник також гарантує, що надані ним Матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів, зокрема щодо прав інтелектуальної власності. У разі пред'явлення до Організатора будь-яких претензій або позовів у зв'язку з порушенням прав на Матеріали, Учасник врегулює такі претензії та позови самостійно і за свій рахунок і відшкодує Організатору всі пов'язані з такими претензіями і позовами збитки.

З метою забезпечення належного проведення Конкурсу, а також інформування Учасників, USAID та зацікавлених третіх осіб про Конкурс, Учасник Конкурсу, беручи участь в Конкурсі і подаючи на Конкурс Заявки та Матеріали з описом Проекту, надає Організатору невиключне право на використання наданих Учасником Матеріалів, необхідне для проведення Конкурсу.

Учасник усвідомлює і визнає, що Заявки і Матеріали Проекту подаються ним на Конкурс добровільно, за власним бажанням і відповідно до справжнього волевиявлення Учасника. Учасник розуміє і визнає можливість того, що деякі елементи Проекту можуть бути ідентичними або схожими з Матеріалами інших Учасників, що розвивали аналогічну ідею незалежно від Учасника, а також з матеріалами та інформацією, отриманою Організатором або USAID з інших законних джерел, включаючи відкриті джерела, особисті джерела або інші джерела, зокрема джерела з обмеженим доступом, до яких Організатор або USAID мають законний доступ. Учасник усвідомлює і погоджується з тим, що Організатор або USAID має право використовувати будь-які матеріали, отримані на законних підставах і законними способами, і Учасник не може вимагати будь-яких винагород, виплат або компенсацій внаслідок використання Організатором або USAID матеріалів, які є ідентичними або схожими з Матеріалами Учасника або елементами його Проекту і які стали відомі Організатору або USAID не з Матеріалів Учасника, а з інших законних і правомірних джерел, або створені чи розроблені Організатором або USAID самостійно і незалежно від Учасника, або є відкритою інформацією, відомою на момент проведення Конкурсу та подання Учасником Заявок, або є суспільним надбанням і не підлягає охороні авторським правом.

Організатор гарантує, а Учасник Конкурсу усвідомлює і погоджується з тим, що Матеріали, передані Учасником на Конкурс разом із Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, будуть використані Організатором тільки з метою забезпечення належного проведення Конкурсу та не будуть використовуватися Організатором з будь-якою іншою метою. Організатор гарантує також, а Учасник Конкурсу розуміє і погоджується з тим, що Організатор не надаватиме ніяким третім особам прав на використання Матеріалів, переданих Учасником Конкурсу разом з Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, а також не передаватиме ніяким третім особам Матеріали, передані Учасником конкурсу разом з Заявкою № 2 для участі в Конкурсі, в будь-якій формі та будь-яким способом (за винятком передачі зазначених Матеріалів експертам для проведення оцінки та визначення переможця Конкурсу так, як це передбачено цими Правилами, і передачі Матеріалів, наданих переможцем Конкурсу, USAID для виконання останнім умов і зобов'язань, передбачених цими Правилами). Учасник Конкурсу заявляє і гарантує, що не матиме в подальшому будь-яких претензій, зокрема фінансового чи іншого характеру, до Організатора та/або USAID щодо викладених вище положень цих Правил.
ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Учасник надає Організатору свою згоду, а в разі, якщо Учасником надаються персональні дані фізичних осіб, — засвідчує, що отримав від таких осіб згоду на передачу Організатору та обробку їхніх персональних даних, та на обробку наданих при поданні Заявки та/або згодом при проведенні Конкурсу персональних даних, включаючи прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посаду, номери засобів зв'язку та адресу електронної пошти, фото- та відео зображення, з метою організації і проведення Конкурсу, включаючи передачу персональних даних USAID та його афілійованим особам, а також, в разі обрання Учасника — фізичної особи переможцем та/або фіналістом Конкурсу, — публікацію його прізвища, імені та по батькові та/або фото- та відео зображення на Інтернет-сторінці Конкурсу.

Суб'єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року.

Фактом подання Заявки на участь у Конкурсі Учасник надає USAID та Організатору безумовну згоду на обробку персональних даних, що містяться в Заявці, Матеріалах або будь-яких документах Учасника або копіях таких документів, та/або зібраних Організатором, в тому числі шляхом фото- та відео зйомки, в процесі проведення Конкурсу, з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, господарсько-правових, адміністративно-правових та інших податкових відносин, що виникають завдяки участі Учасника у Конкурсі або в зв'язку з цим. Учасник надає Організатору свою безумовну згоду також на включення персональних даних Учасника у відповідну базу персональних даних, власником якої є та/або може бути Організатор. Ця згода надається безстроково і без застережень. Учасник ознайомлений представником Організатора з правами, визначеними законодавством у сфері захисту персональних даних, і метою обробки персональних даних.

Учасник підтверджує, що Організатор має право використовувати надані відповідно до цих Правил персональні дані відповідно до мети обробки зазначеної вище на власний розсуд та без здійснення повідомлення про кожен випадок передачі персональних даних третій особі.
ІНШІ УМОВИ

Подаючи заявки для участі в Конкурсі Учасник усвідомлює, підтверджує та погоджується з цими Правилами беззастережно і в повному обсязі, приймає всі і будь-які умови цих Правил та зобов'язується дотримуватися і виконувати їх в точній відповідності з положеннями цих Правил.

Невиконання будь-якого з положень або умов цих Правил веде до наслідків, зазначених в Правилах.

Організатор не несе відповідальності за несвоєчасне отримання, втрату або пошкодження Учасником будь-яких повідомлень, що направляються в зв'язку з Конкурсом. Обов'язок забезпечити функціонування засобів зв'язку для своєчасного отримання повідомлень, які направляються в зв'язку з Конкурсом, покладається на Учасника Конкурсу.

Учасник Конкурсу, відібраний як фіналіст, зобов'язаний забезпечити свою присутність при проведенні фіналу Конкурсу. Фіналіст, який не з'явився на проведення фіналу Конкурсу і не представив свій проект при проведенні фіналу, не може бути обраний переможцем Конкурсу.

Учасник самостійно оплачує всі витрати в зв'язку з участю в Конкурсі, включаючи витрати на проїзд та проживання, презентацію (демонстрацію) свого проекту в фіналі Конкурсу, а також будь-які інші витрати.

Беручи участь в Конкурсі, Учасник погоджується з тим, що його ім'я (зокрема, комерційне найменування), імена його представників, які будуть представляли проект, імена авторів проекту, їх фото- і відеозображення можуть бути використані Організатором для будь-яких законних цілей, зокрема в друкованих та інших ЗМІ, у відеоматеріалах, на сайті Організатора або на Інтернет-сторінці Конкурсу, в будь-яких інших джерелах на розсуд Організатора, зокрема з рекламною метою. Учасник також надає Організатору беззастережний дозвіл на фіксування шляхом фото- та відео зйомки, зберігання, використання, зокрема поширення у зазначений вище спосіб його зображення, виступу / інтерв'ю / представлення проекту та гарантує наявність відповідного дозволу від представників Учасника на Конкурсі. Зазначене використання є частиною конкурсних умов і не підлягає оплаті, компенсації або відшкодуванню.

Доведення цих Правил до відома публіки, зокрема Учасників та зацікавлених третіх осіб, здійснюється шляхом розміщення тексту цих Правил на Інтернет-сторінці Конкурсу. Організатор має право в будь-який час внести до чинних Правил зміни на свій розсуд. Зміни до чинних Правил набирають чинності з моменту прийняття Організатором відповідного рішення та доводяться до відома Учасників і третіх осіб у той самий спосіб і в такому самому порядку, як і ці Правила.

Усі спірні питання, пов'язані з Конкурсом та/або цими Правилами, вирішуються USAID та Організатором. Будь-яке рішення USAID та Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Незгода Учасника з будь-яким рішенням USAID та Організатора вважається відповідно до цих Правил відмовою Учасника від участі в Конкурсі. Відмова Учасника від участі в Конкурсі спричиняє дискваліфікацію Учасника та неможливість стати переможцем Конкурсу.

У разі визнання будь-якого положення цих Правил недійсним всі інші положення залишаються чинними.
Організатор:

ТОВ «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент»,
вул. Закревського, 22, м. Київ, 02222, Україна
Тел.: +380 (44) 459 46 10
www.mrm.ua